2752
2734
عنوان

کسایی که تورنتو هستند بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 545 بازدید | 40 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تاریخ عضویتش روز عقد منه

پس شاید پسر هست شکست عشقی خورده. فرار کرده 🙂😄😄😄

آینده ای ساختم. که گذشته ام. جلوش زانو زد                                                                                            از صفر شروع کردم. حالا یکی بیاد صفر هاش بشمره
جا کبابی ممد مگی

نه عزیزم جا حمام اسی پلشت. اونه کوچه بعدیمونه

دوست نی نی سایتیه من که داری الان امضامو میخونی دعا میکنم الهی که به همممممه آرزوهات برسی.🥰🥰🥰 تو هم منو دعا کن😘😘
پارک ملت . بوستان مردم . میدان امام !! امیدوارم اینا تو تورنتو هم باشه    

اره بابا هست. جگرگی. دایی قاسم

آینده ای ساختم. که گذشته ام. جلوش زانو زد                                                                                            از صفر شروع کردم. حالا یکی بیاد صفر هاش بشمره
ممنون عزیزم  هدل خیلی متغییره یک روز آفتاب افااب فرداش بلرون شدید و بلد شیدید  دوبلره فر ...

عززززیزوووم از الان چه لهجت هم عوض شده🤣

دوست نی نی سایتیه من که داری الان امضامو میخونی دعا میکنم الهی که به همممممه آرزوهات برسی.🥰🥰🥰 تو هم منو دعا کن😘😘
زبان انگلیسی صحبت میکنن اونجا ؟  زبانتون فوله ؟ 😍

اینجا ایرانی زیاده 

بله انگلیسی زبونشونه منم ای بگی نگی یک چیزهایی میگم اما کلا اینجا پر از ایرانی تو هر شغلی ایرانی پیدا میکنی و مر از فروشگاهای لیرانی تو هر شغل و حرفه ای که بخوای پیدا میشه 

2706