2737
2739
عنوان

خانومای باردار بیایید

| مشاهده متن کامل بحث + 278 بازدید | 27 پست
مبارکت باشه گلم حالتایی ک داری طبیعیه منم همینطور بودم  ویتامین دی خییییلی ضروري حتمن بخور دکت ...

رفتم دکتر عزیزم فقط تا روز سونو همش استرس دارم علائم سقطو ک میخونم واقعا میترسم همش فک میکنم دل درد دارم بخاطر اینک سقط میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رفتم دکتر عزیزم فقط تا روز سونو همش استرس دارم علائم سقطو ک میخونم واقعا میترسم همش فک میکنم دل درد ...

طبیعیه دل درد توی بارداری عزیزم

استرس برا شما سمه الان

درباره این چیزا مطلب نخون اصلا

والا دروغ چرا  اونو نمیدونم خودم نداشتم خانما تعیین جنسیت توی ان تی چقدر درسته؟

من همون آنومالی هم دیگه قبول ندارم

از ان تی میگفتن بچه من پسره

آنومالی گفتن پسر

کرونا گرفتم واسه اطمینان سونو و آزمایش دادم،همچنان پسر

واسه وزن رفتم دیدم نی نیم دخمله😂

2728
رفتم دکتر عزیزم فقط تا روز سونو همش استرس دارم علائم سقطو ک میخونم واقعا میترسم همش فک میکنم دل درد ...

اشتباهت دقیقاا همینجاس ک میری هر مطلب منفی رو میخونی استرس میگیری و تلقین بعد واسه خودت درد سر درست میکنی

درد تخمدان درد دل درد کمر تیر کشیدن همه ی اینا عادیه من این هفتهای پایین رو گذروندم و این دردا رو داشتم همشون عادی آن..خیالت راحت هر روز واسه نینی قرآن بخون

گذشتم  از گذشته ای ک گذششت
2740
من همون آنومالی هم دیگه قبول ندارم از ان تی میگفتن بچه من پسره آنومالی گفتن پسر کرونا گرفتم واسه ...

یاخدا🥺دختر تو با من چه کردی....شک من تو حالت عادی به اندازه کافی بود🤣

چند دیقه پیش تاپیک زدم یه نگاه میندازی 

مامانای گل انشالله همگی تون نی نی هاتون سلامت بغل بگیرین💚🥰میشه برای منم از خدا بخاین که منم باردار بشم  خیلی وقته اقدامم برای دومی.دعا کنین منم به خاطر امضام🥺

نی نی اخه پس کی میای🥺 اگه بدونی آبجی برات چیا خریده اگه بدونی مامان یواشکی برات چیا خریده زودتر بیا..اگه بدونی آجی تو راه مدرسه همش میگه چرا من فقط تنهام بیا دیگه.👧👶🏻👨‍👩‍👧‍👧خدایامنتظر معجزه بزرگت هستم منم.میشه با دلای پاکتون دعام کنین باردار بشم من به دعاتون اعتقاد دارم..انشالله یه روزی تیکر بزارم بگم دیدین منم  باردار شدم  

آره عزیزم ویتامین دی و هرروز باید بخوری درد شکمم چیز غیر عادی نیست

گاهی دوست دارم برگردم به عقب و بغلت کنم کاش هیچوقت اون شب کذایی نبود چیکار کنم بدون نبودت عمه 🖤😭میدونی مامانت داغونه میدونی من تنها شدم میدونی رفیقم بودی رامینم کجایی عمه💔میشه براش فاتحه بخونین و صلوات بفرستبن