2733
2734
عنوان

سقط

| مشاهده متن کامل بحث + 273 بازدید | 22 پست
خارجیش با ایرانیش زمین تا آسمونه فرقش

خیلی ببخشید اینو میگم اینا همش توحیه و بهانه اس و هیچ ربطی به عمل سقط نداره مگر اونایی که ناچارن. وگرنه ادم عقل داره و قوه اختیار

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کا ن دوم که هیچ ایودی هم که هست وقتی خودشون جلوگیری درست انجام نمیدن... خانمه میگه روشم طبیعی اخه طب ...

کاندوم خب سخته شاید واسشون، ولی قرصای جلوگیری خارجی خیلی بهترن ولی ایرانیا رو میخوری همه چیت. میریزه به هم 

❌️ لطفاً لایک نکنید ❌️
با وجود مشکلات عدیده ای که در کشورمون و حتی دنیا وجود داره روزی هزار بار ارزو میکنم کاش مادرم من رو ...

خدا زندگی را بارنج آفریده     هر جا زندگی کنی رنج هم همراهش  هست 

2731
کاندوم خب سخته شاید واسشون، ولی قرصای جلوگیری خارجی خیلی بهترن ولی ایرانیا رو میخوری همه چیت. میریزه ...

همه قرص ودارو ها عوارض داره  زایمان وشیر دهی برای سلامتی مادر  خوبه 

هیچی فضولی نباید کرد هر کس مسئول اعمال خودشه 

اون مادری ک ایذر داره اون خانواده ای ک توانایی رفع نیاز های مالی و اولیه رو نداره اون خونه ای ک جوش خرابه اینجا یه موجود اضاف کنن برا چی ن کسی و قضاوت کنید نه چیزی من موافق سقط نیستم ولی اگ کسی بخاد سقط کنه هم ب من ما مربوط نیس

به عنوان حق‌گو فعالیت میکنم
همه قرص ودارو ها عوارض داره  زایمان وشیر دهی برای سلامتی مادر  خوبه

تند تند که نمیشه زایمان و شیردهی کرد 😐 نهایت طرف خودشو بکشه دوتا میخواد بقیه اش و چکار کنه باید روش‌های جلوگیری درست درمونی داشته باشیم

❌️ لطفاً لایک نکنید ❌️
هیچی فضولی نباید کرد هر کس مسئول اعمال خودشه  اون مادری ک ایذر داره اون خانواده ای ک توانایی ر ...

میشه به اونی که مشکل مالی داره کمک کرد  خیلیا بعد بچه دار شدن وضع زندگیشون  بهتر میشه  خونه دار  میشن  و...  بچه ها برکت زندگین 

2738