2737
2734
عنوان

شوهرم خیلی بی تفاوت شده

422 بازدید | 32 پست

چند روز پیش بحثمون شد شوهرم عصبانی شد گفت از کارم استعفا میدم الانم میگه دیگه انگیزه برای کار کردن ندارم اصلا دوست ندارم کار کنم منم هر چی بهش میگم میگه برام مهم نیست هر کار دوست داری بکن حتی خواستی طلاق بگیر میگه عروسی ام نمی‌گیرم آخه تازه دو ماه عقد کردیم بهم میگه بود و نبودت مهم نیست کلا میخوای باش میخوای نباش حالم خیلی بده 

بنظرم یکم تنهاش بزار تا آرومتر بشه 

بگو‌‌ تا فلان روز تصمیم‌نهاییت رو بهم‌ بگو زندگی‌باد هوا نیست

" از آن ها که تسلایشان می دادم                 ‌‌‌‌‌                                غمگین تر بودم ..."

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
میگه برام مهم نیستی هر کار دوست داری بکن

مطمئنی‌کیس‌جدید پیدا نکرده ؟

جایی سرش گرم‌نیست ؟

" از آن ها که تسلایشان می دادم                 ‌‌‌‌‌                                غمگین تر بودم ..."
2740

بنظر منم بهش فضای خالی بده و زیاد پاپیچش نشو طوری که وابسته نشونت بده همین ، ولی دعوا هم راه ننداز جدی و محکم و در عین حال خانمانه رفتار کن

ذکر یاودود و سوره یاسینم میگن خوبه بخون و از ته دلت از خدا کمک بخواه 

یه چیز دیگم بود دعای نادعلی میگفتن واقعا مجربه

مردا غار تنهایی دارن بذاربره توی غارش خودش خوب میشه فقط تو هیچی نگو تاپیک قبلت هم خوندم اون روز توی خونتون که دعوت بودین کسی چیزی نگفت

کاش دوباره لاغر بشم هیچ وقت چاق نشم وزن ۷۰ قد۱۵۸ 💖وزن هدف۵۷ 
میگه برام مهم نیستی هر کار دوست داری بکن

میگی حرف تو دعوا بوده تو دعوا هم حلوا خیرات نمیکنن .همین حرفا رو به هم میزنن .تو هم دقت کن ببین اگه بعد تموم شدن دعوا نظرش واقعا همینه یه فکر اساسی کن

شاید میخاد امتحانت کنه ببینه واقعا دوسش داری یا نه مردا خیلی موجودات زرنگی حواست باشه رل منم ازین کارا زیاد می‌کرد آخرش قهر میکردم میگفت واقعا که تو چطور میگی دوسم داری تو از ته دلت دوسم نداری و فلان 

بمون بگو باشه ولی من دوست دارم هرجور ک باشی و قربون صدقش برو و نازمو بکش درست میشه