2733
2734
عنوان

فهمیده دوسش دارم؟؟؟

258 بازدید | 15 پست

یه همکار دارم که گه گاهی میاد مثلا نیم ساعت یک ساعت میمونه کار داره بعد خیلی به من توجه میکنه همیشه کاملا واضحه که توجه خاصی داره دائم به یه بهانه ای باهام در مورد کار صحبت میکنه در صورتی ک اصلا واحب نیست، یا مرتب تلفن میزنه ب بهونه کار میتونه نزنه، وقتیم حضوری میاد خیلی دور و بر میز من میادش، خیلی نگام میکنه ولی تابحال ارتباط شخصی برقرار نکرده حتی استوریامو تو واتس اپ باز نمیکنه هیچوقت. حالا پریروز من بابت یه واریزی مجبور شدم بهش یاداوری کنم یادش رفته بود بعد حس کردم ناراحت شده چون یسر اومد شرکت سریع رفتش نموند، و اینکه همیشه خودش زنگ میزد اینبار ب مشتری گفته بود بهم زنگ بزنه. بهش زنگ زدم گفتم شما از دست من ناراحت شدین؟ من به خودتون گفتم نه ب کس دیگه؟ گفت چی؟ ناراحت؟ چرا باید ناراحت بشم خجالت بکش، من اصلا با شما این حرفارو ندارم بعد گفت با هیچکس دیگم این حرفارو ندارم. خیالتون راحت باشه. دیگه گفتم اوکی قطع کردم. الان یجوریم انگار شوکم، نمیدونم واقعا ناراحت شده یا نه. حالم خوش نیست اصلا.

بنظرتون با سوال مسخرم فهمیده بهش علاقه دارم؟

فک میکنم شما زود فک کردین بهتون علاقه داره 

در واقع من علاقه مندی از رفتارهای اون آقا متوجه نشدم گاهی یک شخص از روی عادی صمیمی هست یا اصلا محیط کار جوریه که مجبوره یکم صمیمی باشه

آرام من بمان کنارم بمان بنگر مرا که میدهم بی جان _ هر جا روم تو سایه ای از منی تو غم گسارم تو دنیای منی_ دریای من ز موج گیسوی تو روانه ام سوی تو تمام من تو_ ای ماهم به چشم من نگاهی تا باران به جان من ببارد_ میخواهم نفس که در هوایت نایی بر نوای من بیارد_چشمان تو چشمه امید است بر حال خراب ناامیدم_ آوازت غزل ترین کلام است من با تو به آسمان رسیدم_آغوش تو پناه طوفان من جان میدهد به جان تو جان من _ چشمان من کنار دنیای تو فقط تماشای تو تو آرزو تو....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نه،ولی ناراحت شده وازتون انتظار نداشته. البته کار شما اشتباه نبوده ولی خیلی از افراد از خودشون مچکر ...

اره منم امروز صبح این به ذهنم رسید که اون از من انتظار نداشته چون خیلی ادم مغروریم هست میشناسمش.

نه،ولی ناراحت شده وازتون انتظار نداشته. البته کار شما اشتباه نبوده ولی خیلی از افراد از خودشون مچکر ...

بنظرتون ممکنه فک کرده من اینکارو کردم بهش علاقه ندارمو اشتباه فکمیکرده ک دوسش دارم؟ اخه والا من وظیفمه پیگیری کنم جون حساب کتاب این موردو من باید جمع کنم فردا بفهمن فک میکنن من جون خاطرایشونو میخوام کاراشو لاپوشونی کردم.

نه ولی مدتی عقب بکش و حتی نگاه ها بیین رفتارش چطور میشه، مطمینا عوض میشه و اونجا خودشو نشون میده

درسته، والا شناخت همینجوری بوجود میاد دیگه...ادم نباید مغرور الکی باشه من وظیفم بوده اگ نگم فردا بفهمن فک میکنن دست ب یکی کردم با ایشون

2740
بنظرتون ممکنه فک کرده من اینکارو کردم بهش علاقه ندارمو اشتباه فکمیکرده ک دوسش دارم؟ اخه والا من وظیف ...

نه ،گفتم که شما کار درستی کردید.

اتفاقا اگر واقعا شخصیت درستی داره باید از این بابت سپاسگزار هم باشه.

اگر دوستش دارید مستقیما بهش بگید یا از کسی بخواهید  نظرش را در موردتون بگه. تا الکی وقتتون را هدر ندید.

ممکنه قصد ازدواج نداشته باشه ویا اصلا به مواردی غیر شما فکر کرده باشه.

دوره خجالت گذشته.

سلام،برای سلامتی وخوشبختی همه (صلوات)
درسته، والا شناخت همینجوری بوجود میاد دیگه...ادم نباید مغرور الکی باشه من وظیفم بوده اگ نگم فردا بفه ...

هم عاقلانه رفتار کن هم با سیاست ! افرین از کار خودت عقب نکش و حساب کتاب رو در بیار ‌. ولی جوری هم رفتار کن که بهش بر نخوره ، این مهمه

درسته، الان اینکاری ک من کردم خوب نبوده؟

اینکه بهش گفتی ازم ناراحتی ( خوب بوده کارت عزیزم)🙂 یعنی بهش رسوندی که من قصدی نداشتم و کارمو انجام دادم و از طرفی ناراحت بودی که نکنه ازت ناراحته( اون اگه درک بالا داسته باشه = متوجه میشه که شما حس کردی که شاید ناراحت شده، و بیشتر خوشش میاد 🙂 ولی بروی خودش نمیاره.. توام سرکار خودتو نگیر و عادی مثل قبل باش که متوجه بشه سر اصول کار اینکارو کردی و واسش عزیزی

میخوام به نصیحتی بهت بکنم توی ذهنت رویاپردازی نکن، 

پسری که بهت علاقه داره خودش بهت میگه.

چندسال پیش موقعیتی مشابه داشتم و اتفاقا اشنایی و صمیمیتمون خیلی هم بیشتر از شما بود و حتی دوروبریا بهم میگفتن فلانی معلومه بهت علاقه داره ها… و تو ذهنم رویا ساختم که عاشقمه و بعد دیدم عاشقش شدم…

و دقیقا چندسال درگیر این عشق یکطرفه  بودم اما اون هیچ علاقه ای به من نداشت

2706