2737
2734
عنوان

مامانای باردار سایز صفر فقط تا یک ماهگی تن بچه میشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 475 بازدید | 101 پست
یک تومن الان نظرت زیاده !!! پس جدیدا خرید نرفتی. من ایندفعه دوتا جلودکمه و سه تا شلوار از جای ارزون ...

قیمت جدید که دستم نیست اما من برای بچه پنج سالم همینا رو میخرم این قیمت ،والا نوزاد مگه چقدر پارچه داره اخه

واقعن بعد یه زایمان تازه ترس از زایمانو میفهمی چیه..زایمانه سومتونه؟ طبیعی بودین؟

بله سومه طبیعیم.

امااصلادست خودم نیست به همه گفتم من و وقتی ببرین بیمارستان من میمیرم🥺

فقط 7 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من مامان سه تا نفسم❣️🥰 دخترم عمرم🥰پسرم جیگرم🥰فندق روهم فهمیدم پسره❣️میشه واسه تو راهیم صلوات بفرستید🙏❣️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پسر من تقریبا میشه گفت درشت بود تا چهل روزگی سایز صفر را پوشید 

ولی اینم در نظر بگیر تو همون بدو تولد تا چهل روز زیاد میان دیدن بچه ، باید لباسش شیک باشه ، پس خودتا ناراحت نکن خوب کاری کردی 

مبارکش باشه

2728
هر روز یه قاشق مرباخوری عسل بخور 🌹 الهی که به سلامتی فارغ شی

باشه عزیزم از امروز میخورم.ممنون گلم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من مامان سه تا نفسم❣️🥰 دخترم عمرم🥰پسرم جیگرم🥰فندق روهم فهمیدم پسره❣️میشه واسه تو راهیم صلوات بفرستید🙏❣️
 این‌ک من خریدم چیاکو

اصلا نگران استفاده ش نباش . من همون صفر تا یکماه رو هم تا سه ماه پوشوندم با اینکه قد بچه م بدو تولد ۵۱سانت بود. تا اونموقع هم اینقدر استفاده می‌کنی بهره شو میکشی

عالیه دیگه وزنش. من ۲۵هفته رفتم ۸۰۰گرم بود بنظرت کمه؟

طبق این جدول خوب بوده وزن جنینت

تو دلیه مامانی تو روزهایی ک فکرشم نمیکردم اومدی تو دلم و‌شدی معجزه ی زندگیم ♥️ از خدا فقط سلامتی تو خواستم🤱🏻
2740
خدانکنه عزیزم انشالله به سلامت بری و دست پر برگردی

انشاالله ممنون مهربونم دعاکن واسم این وحشت دوربشه ازم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اصلا نگران استفاده ش نباش . من همون صفر تا یکماه رو هم تا سه ماه پوشوندم با اینکه قد بچه م بدو تولد ...

واقعا؟ یعنی کش اومد و گشاد شد برای بچه؟

آقایون درخواست ندید.😒🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️ اگر هم ریپلای کردم یا تو تاپیکتون پست گذاشتم مطمئن باشید حواسم نبوده آقا هستید🤦🏻‍♀️
اصلا نگران استفاده ش نباش . من همون صفر تا یکماه رو هم تا سه ماه پوشوندم با اینکه قد بچه م بدو تولد ...

امیدوار شدم 😃

تو دلیه مامانی تو روزهایی ک فکرشم نمیکردم اومدی تو دلم و‌شدی معجزه ی زندگیم ♥️ از خدا فقط سلامتی تو خواستم🤱🏻
طبق این جدول خوب بوده وزن جنینت

اره دیگه طبق این جدول خوب بوده.

دکترمم گفت خوبه.

توهفته های اخرانگار بیشتروزن میگیره

1
5
10
15
20
25
30
35
40