2733
2739
عنوان

کرد ها بیاین⁦❤️⁩

171 بازدید | 24 پست

واقعا انقد که نشون میده تو نون خ خوب و صمیمی هستین؟

من خییییییلی از کردا خوشم میاد از رفتارشون غیرتشون زبونشون و...قبلنا معمولی بودم ولی الان چند وقته شدیدا دوس دارم 

دوس دارم زبونتو یاد بگیرم بعد دوس دارم دانشگاه برم کر حتی شوهرمم کرد باشه🤣اینم بگما این حسم به کردستانیا شدیده کرمانشاهیام دوس دارم ولی

من از لباس سنتی خیلی خوشم نمیاد ولی تابستون که اومده بودیم بانه سر اینکه برام لباس کردی و اون کلاهای مخصوص رو نمیگیرن دعوا را انداختم😑😂

اگه شبیه ادمای نون خ نیستین بگین من یه فکری برا خودم بکنم😂😂😂

شب غم انگیز تو نیز بگذرد.    اما در این میان دلی ز دست میرود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ایلام هم کورده لهجش مثل کرمانشاهه خیلی خیلی بیشتر ادن چیزیکه تو فیلمه صمیمی هستیم 

ایلامو زیاد نمیشناسم دوس ایلامیم نداشتم ولی خب کرد زیاد تو مجازی دیدم و دوستی کردم باحالن

چقد خوب🌻

2728
سیستان بلوچستانیا هم خیلی خون گرم و مهمان نوازن همونا که نون خ رفتن شهرشون

اره ولی من اون شهرا برام عادیه در حدی که یه بار برم مسافرت ولی کردستان عجیب دوس دارم

2738
آره منم مامانم کرمانشاهی هست آره خوبن ولی بنظرم خیلی صمیمی وجود نداره بین فامیل

کرمانشاهی بلدی؟

این چندمین تاپیکه که میبینم اسی میخواد با کورد ازدواج کنه

ولی من اولین باره بعد چن وق همچین تاپیکی زدم)))))))))))

کرمانشاهی بلدی؟

ی کم چون بابام نزاشت کردی حرف بزنیم میگفت ک دلیلی نداره شما ی شهر دیگ زندگی می‌کنید دعوامون میکرد

این کاربری دست سه تا  دوسته نازی ، نفسی  و زهرا بانو ،،،،،،،،،،هربژی کورد 😍🥰💚
شما نه از استارترهای دیگه دیدم

اهان😂😂

فک کنم با این وضع پسرای کرد ذخیرشون تموم بشه به اندازه کل ایران پسر ندارن

من توی یوتیوب دوتا ویدیو موزیک کردی از کردای سوریه دیدم اونقد قشنگ بود که نگو(لبلس، لهجه کرمانجیشون و همه چی). یادمه سر یکیش احسلساتی شدم گریم گرفت چون واقعا یه اثر هنری بود. گفتم که چرا کل قومیتامون نمیتونن همچین ویدیوهای قشنگی توی کشورمون بسازیم که معنی داشته باشن و نمادای اون قومو نشون بدن. واقعا مردم ایرانی تبار(منظورم به کشور ایران نیست، به گروه های ایرانی تباره) قشنگ ترین و هنرمندترین مردم جهانن اما متاسفانه درگیر فقر، جنگ و محدودیت شدن

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋