2733
2739
عنوان

کاربرا یه خواهشی دارم ازتون ...

131 بازدید | 7 پست

دعا کنید آبروم نره 

دعا کنید خدا بهم رحم کنه منو از این استرس خارج کنه 

دعا کنید به اون چیزی که میخام برسم خسته شدم دیگه

چشم ده تا یا جوادالائمه ادرکنی براتون میگم شماهم اگه دلت خواست برامن دعاکن خدا آبرومو حفظ کنه حضرت زهرا وامام زمان ضامن آبروم بشن نمیدونم چه کسی به شوهرم پشت سرم حرف زده که شوهرم بهم میگه حال خودتم از خودت بهم میخوره ( یعنی ببخشید منظورش تو مجرد بودی خراب بودی) هرچی بهش قسم خوردم باور نکرد فقط تنها چیزی میخوام برام دعاکنین آبروم حفظ بشه😭😭😭

خدااااااااااا یاحضرت فاطمه زهرا(ع) یعنی یه روزی میشه بیام تاپیک بزنم بگم حضرت فاطمه زهرا(ع) آبروم رو خریدوپیش خداضامنم شد که آبروم روحفظ کنه واونی که پشت سرم به شوهرم راجب من گفته این آدم خرابی بوده زمان مجردی کارماش روپس بده یا امام زمان (ع) توروبه جون مادرت ناامیدم نکن😭😭😭بچه ها خیلی تهمت ها بهم زدن که روحمم خبر نداشت شنیدم ولی واگذارشون کردم به خدا ان شاءالله که این ی تهمتم امام ها ضامنم میشن پیش خدا ومشکلم حل میشه😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چشم ده تا یا جوادالائمه ادرکنی براتون میگم شماهم اگه دلت خواست  برامن دعاکن خدا آبرومو حفظ کنه ...

آخه چرا اینقدر ضعف نشون میدید که تهمت بزنه؟ کله قند خورده،محکم وایسا بگو میرم شکایت میکنم هر کسی این حرفو زده تا نیاد ثابت نکنه میدم قانون پدرشو دربیاره

آخه چرا اینقدر ضعف نشون میدید که تهمت بزنه؟ کله قند خورده،محکم وایسا بگو میرم شکایت میکنم هر کسی این ...

شکایت کردم اما دگه هرچی خدا بخواد

خدااااااااااا یاحضرت فاطمه زهرا(ع) یعنی یه روزی میشه بیام تاپیک بزنم بگم حضرت فاطمه زهرا(ع) آبروم رو خریدوپیش خداضامنم شد که آبروم روحفظ کنه واونی که پشت سرم به شوهرم راجب من گفته این آدم خرابی بوده زمان مجردی کارماش روپس بده یا امام زمان (ع) توروبه جون مادرت ناامیدم نکن😭😭😭بچه ها خیلی تهمت ها بهم زدن که روحمم خبر نداشت شنیدم ولی واگذارشون کردم به خدا ان شاءالله که این ی تهمتم امام ها ضامنم میشن پیش خدا ومشکلم حل میشه😭😭😭
2740