2733
2739
عنوان

حس میکنم کارم غلط بود

246 بازدید | 12 پست

دیشب به خواستگارم شب بخیر گفتم الان فکر میکنه هولم و هعی بحث رو باز کرد بیشتر حرف زداون فقط یبار زنگ زده بود دوبار پیام صبح بخیر داده بود یه هفته اس آشنا شدیم خیلی عجله نکردم؟؟؟

سعی کن دوره آشناییت در حد دوست دختر دوست پسرا صمیمی نشی اما خیلی هم خشک و رسمی نباشی ،حد اعتدال رعایت کن ولی حتما حتما حتما چهارچوب داشته باش، هرگز نذاری حتی دستتم بگیره یبار، تا عقد 

❌️ لطفاً لایک نکنید ❌️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه باهاش حرف بزن ک بشناسیش قشنگ. 

صحبت‌های کلیدی  درباره ی اعتقادات مذهبی 

روابط با دوستان و جزئیاتش 

بدبینی

خساست 

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736
2728
سعی کن دوره آشناییت در حد دوست دختر دوست پسرا صمیمی نشی اما خیلی هم خشک و رسمی نباشی ،حد اعتدال رعای ...

آخه میدونید ما از هم دوریم دو تا شهر متفاوتیم تا امتحان هامون رو بدیم بعد خرداد همو میبینیم اونم انگار خیلی خجالتیه گفتم پیامی بدم اونم بدونه من دوست دارم حرف بزنه و ببشتر آشنا بشیم و مزاحم نیست

آخه میدونید ما از هم دوریم دو تا شهر متفاوتیم تا امتحان هامون رو بدیم بعد خرداد همو میبینیم اونم انگ ...

شب بخیر مشکلی نداره ولی اینجوری نباشه مثلا شب بخیر عزیزم، شبت شیک، شبت فلان، بگو شبتون بخیر این حالتی 

بازم تاکید میکنم تا لحظه‌ی عقد اجازه اینکه انگشتش به دستت بخوره هم ندی، اگر چنین اتفاقی افتاد خیلی گارد بگیر، این نصیحت من بتو چون میدونم پسرا چجوری رفتار میکنن، پیش خودت فکر نکن دیگه الان یکساله گذشته مثلا دیگه ما باهم صمیمی شدیم دیگه ما قراره ازدواج کنیم، نه عزیز جان دنیا هزار رنگ داره کلی بالا پایین، چهارچوبتو حتما نگه دار حتی اگر دو سال تا عقدت طول بکشه و دو سال باهم باشید

❌️ لطفاً لایک نکنید ❌️
شب بخیر مشکلی نداره ولی اینجوری نباشه مثلا شب بخیر عزیزم، شبت شیک، شبت فلان، بگو شبتون بخیر این حالت ...

نه اجازه نمیدم ما هر دو مذهبیم امکان نداره در این حد قبل عقد پیش بریم

2740
سنتون هم خیلی کمه، کی میخواهید عقد کنید؟ خاستگارت سنتیه؟ 

اون میگه برای عقد عجله ای نیست بهتره ببشتر با هم آشنا بشیم مشاوره بریم

بله سنتی آشنا شدیم یکی از استادای ایشون منو بهش معرفی کرده 

اون میگه برای عقد عجله ای نیست بهتره ببشتر با هم آشنا بشیم مشاوره بریم بله سنتی آشنا شدیم یکی از اس ...

ببین دوره آشنایی معقول از نظر من ۱۰۰ روزه، سه ماه برای آشنایی ده روز برای فکر کردن و تصمیم نهایی رو گرفتن، آشنایی خیلی بهتره به شرطی عاقلانه فکر کنی و وابسته نشی، میگم اگر پای حرفای عاشقانه بیاد وسط چشم آدم کور میشه ولی حد و مرز نگه دارید دوره آشنایی خوبی میشه که میتونید تصمیم بگیرید

❌️ لطفاً لایک نکنید ❌️
ببین دوره آشنایی معقول از نظر من ۱۰۰ روزه، سه ماه برای آشنایی ده روز برای فکر کردن و تصمیم نهایی رو ...

بله درست میگید

خیلی لطف کردین ممنونم  ☺️🌸❤️من خیلی بی تجربه ام اصلا نمیدونم چه رفتاری درسته تا حالا با هیچ پسری برخورد نداشتم🫣

بله درست میگید خیلی لطف کردین ممنونم  ☺️🌸❤️من خیلی بی تجربه ام اصلا نمیدونم چه رفتاری درسته ت ...

بهتر که تجربه نداری 🌷 انشالله ازدواج خوبی داشته باشی و سفیدبخت شی عزیزم 💕

❌️ لطفاً لایک نکنید ❌️