2733
2734

یه پسری هست خونه نداره خب من واقعا توقع خونه ندارم ولی ماشین نداره کار ثابتم نداره تازه ٦ ماه کافه زده پسر پنجم یه خونه اس که شرایط خانوادشم معمولیه 

طبق صحبت هایی که باهم داشتیم گفت حدود 5تا ١٠ تومن درامدمه ولی خیلی ادم خوبیه و همه از اخلاقش تعریف میکنن

اما متاسفانه تو محیط کوچیکی زندگی میکنم که وقتی به پیشنهادی جواب رد میدم هفته ها پشت سرم حرف میزنن که دختره پرتوقعه و حتما با کسی در ارتباطه 

نمیدونم چطور بگم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حرف مردم باد هواست  من صداقت رو دوست دارم اینکه طرف بهم بگه دلایل رد کردنش چیا بوه، همچنین خود ...

مامانم میگه وقتی 5تومن درامدشه حتی هزینه ی برگزاری یه مراسمم نداره و اینم بگم من خودم شاغلم رسمی هستم ایشون گفت شما سرکارتو برو 

2731

اگه نماز نمیخونه بگو من دوست دارم شوهرم نماز خون باشه اگه گفت شروع میکنم بگو پس صدرصد جوابم منفیه تو بخاطر خدا نمیخونی بخاطر من میخونی 

بدای بچه دار شدنم‌صلوات بفرستید لطفا
مامانم میگه وقتی 5تومن درامدشه حتی هزینه ی برگزاری یه مراسمم نداره و اینم بگم من خودم شاغلم رسمی هست ...

۵ تومن اصلا به ی روز زندگیم نمیرسه.اگه شاغلین که اصلا عجله نکن.صبر کن ی کیس خوب پیدا شه

مامانم میگه وقتی 5تومن درامدشه حتی هزینه ی برگزاری یه مراسمم نداره و اینم بگم من خودم شاغلم رسمی هست ...

آهان زرنگه پس زن کارمند میخواد 

حتما ردش کن، و بگو که خونه نداری ماشین نداری امنیت شغلی نداری، قشنگ دلایلت رو صادقانه اعلام کن که بدونه باید حداقل یه چیزی داشته باشه بره خاستگاری 

❌️ لطفاً لایک نکنید ❌️
فک کنن پرتوقع.مگه چی!هیچوقت بخاطر حرف دیگران خودتو بدبخت نکن.شغل ثابت و شرایط اقتصادی واقعا خیلی خیل ...

متاسفانه محیط کوچیکه با همین حرفا همکارم پشیمون شد 

2738

مراسم ک هیچ حتی نمیتونه کم توقعترین زن هم راضی کنه اگه میبینی لولش با لولت یکی نیست بگو باهم تفاهم نداریم و تموم توضیح نده اگه ب حرف مردمه ک حتی خدا از زبون بنی ادم هم در امان نموند

متاسفانه محیط کوچیکه با همین حرفا همکارم پشیمون شد 

صبر کن بوقتش اونی که واقعا بخوادت و آدم حسابی باشه میاد.بعدشم شما شاغل و مستقلی .همچین مجبور نیستی هر طور شده شوهر کنی.بعدا سخت پشیمون میشی.آدمشو پیدا کن.

آهان زرنگه پس زن کارمند میخواد  حتما ردش کن، و بگو که خونه نداری ماشین نداری امنیت شغلی نداری، ...

من  الان ماشین ندارم ولی هر چی حقوق داشتم طلا خریدم بعد یه دنا ثبت نام کردم هنوز ندادنش و اینو بیان کردم فک میکنم دلیل اصرارشون اینه ، اشتباه کردم گفتم 

مراسم ک هیچ حتی نمیتونه کم توقعترین زن هم راضی کنه اگه میبینی لولش با لولت یکی نیست بگو باهم تفاهم ن ...

دقیقا خودمم میدونم چون واقعا هیچی نمیشه و پول خیلی مهمه 

من  الان ماشین ندارم ولی هر چی حقوق داشتم طلا خریدم بعد یه دنا ثبت نام کردم هنوز ندادنش و اینو ...

نه اصلا قبولش نکن، فکر حرف مردمم نباش، فکر آینده خودت باش مردم کی‌ان 

❌️ لطفاً لایک نکنید ❌️