2733
2734
عنوان

میخوام بچه هفت ماهمو از شیر بگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 511 بازدید | 48 پست
تا یکسال و ۹ ماهگی شیر مادر رزق بچه هست و اگه بگیری بهش ظلم کردی. وقتی از شیر بگیری باید شیرخشک بدی ...

شیر خشک رو نمیگیره مشکلم همینه .الان گذاشتم رو پام تابش دادم تا بزور خوابید دنبال سینم بود بچم😭 حال روحیم داغونه واقعا

بله.من بیشتر غذای گوشت دار میخوردم.میفهمیدم قوتش بیشتره و وقتی بچه شیر میخورد بهتر میخوابید،ماهی مرغ ...

من روزی یک لیوان شیر افزا هم میخورم یعنی باید غذامو بیشتر کنم ببینم اوضاع بدنی یاریم میکنه ی ن .ممنون عزیزم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم سعی کن از شیر شب  بگیریش اما هنوز زوده بخای شیرشو قط کنیبچه گناه داره.حداقل تا یکسالگی بهش بده .درکنارش خودت تقویتی بخور.حق میدم بهت منم پسرم تا دوسال شبا تا صبح چسبیده بود به سینه م دیگه ضعف میکردم

تراپیستم عجیبترین جمله ی ممکن رو بهم گفت :"《 میدونی چرا تغییر سخته؟چون ادمی رنج آشنا رو به خوشی ناآشنا ترجیح میده.از دایره ی امنت بیرون بیا 》 سقوطی مبهم در میان اقیانوس طوفانی مغز💥                               بنگر به چرخ زمانه که چه کمرشکن است  مناز به رنگ لباست که اخرش  کفن است 💥خدا یا شش دونگ امیدم فقط به خودته💥میدونم آخر قصه تلخ این روزام شیرینه..یه حسی ته دلم داره میگه تو کمکم میکنی میدونم .ایمان دارم بهت...تو از اعماق دلم خبر داری.خداجونم شکرت برای تمام داشته ها...✌️✌️
من روزی یک لیوان شیر افزا هم میخورم یعنی باید غذامو بیشتر کنم ببینم اوضاع بدنی یاریم میکنه ی ن .ممنو ...

خواهش میکنم.انشا الله زود رشد میکنه وخوشبختیش را میبینی.  

سلام،برای سلامتی وخوشبختی همه (صلوات)
2731
شما اگر خودت متاهل باشی و بچه شیر دادی میتونی نظر بدی  .من درد دل کردم هیچوقت ب پدر مادرم توهین ...

من هم متاهلم هم بچه شیر دادم تا دوسالگی بچه باید شیر بخوره بدنم ضعیفه 

دندونم از بین می‌ره ...فلان واینا نداریم 

حالا خواستی زودتر بگیری یک و نیم سالگی بگیر نه الان 

حداقل یه سال دیگه باید شیر بدی 

دیگه خود دانی 

فقط حیدر امیرالمومنین است 💚برا عاقبت بخیری خودت یه صلوات بفرس 🌸تو تاپیکای ختم وچله تگ م کنین 🌺
شیر خشک رو نمیگیره مشکلم همینه .الان گذاشتم رو پام تابش دادم تا بزور خوابید دنبال سینم بود بچم😭 حال ...

عزیزم پس از شیر نگیرش.  ظلمه الان

آخرشب بهش فرنی بده. ولی این حس خالی کردن طبیعیه همه تقریباً دارن. 

خودم را در آغوش گرفته ام، نه چندان با لطافت، نه چندان با محبت، اما ..... وفادار، ....وفادار
شیر خشک رو نمیگیره مشکلم همینه .الان گذاشتم رو پام تابش دادم تا بزور خوابید دنبال سینم بود بچم😭 حال ...

با لیوان عادتش بده شیر بز بخر من شیر بز دادم جلوی خودم میدوشید میداد ، شب هم از شیر شب بگیر با غذا سیرش کن

2738
من هم متاهلم هم بچه شیر دادم تا دوسالگی بچه باید شیر بخوره بدنم ضعیفه  دندونم از بین می‌ره ... ...

یعنی خود مادر آدم نیس ؟؟ تحت هر شرایطی باید شیر بده ؟ اینو قبول دارم باید از اول رو تغذیه اش کار میکرد شیر بادوم چیزای مفوی میخورد این نمیشد ولی حالا که شده ، من مادری دیدم الکی بخاطر اینکه فرم سینه اش خراب نشه شیر نداد به بچش اونا گناهه نه این بنده خدا که دلیل داره منم بچم حساسیت شدید داشت از بس رژیم غذایی گرفتم غیر برنج و مرغ هیچی نمی‌خوردم شیرم خشک شد چهار ماهگی شیرخشک مخصوصش خورد  تا هشت ماهگی  بعد بهش شیر بز دادم ، الآنم سالم و سلامت 

منم بچه شیر میدم ۲۰ روز دیگه تولد یک سالگیشه، از ۴ ماهگی شروع کردم عادتش دادم به شیر خشک، هرچند خوب نمیخوره شیر خودمو دوست داره. روزی یه بار یا دوبار شیر خشک میدمش. سرشب غذا زیاد بهش میدم چندروزیه بهتر میخوابه شبا، کمتر بیدار میشه برا شیر. اما شما شبا غذا بهش نده زیاد دلدرد میشه چون هفت ماهشه. یک سالش شد غذا بیشتر میخوره شبا کمتر بیدار میشه برا شیر. 

من قصد دارم بعد از یک سالگیش به مرور شیر خودمو کم کنم و در نهایت قطعش کنم. فقط شیرخشک بخوره

یعنی اشکال نداره شیر بز بدمش؟میگن تا یکسالگی ندید ک

من دادم نزدیک ترین شیر به شیر مادره ، دختر من هشت ماه بود فک کنم دادم حساسیت همه چیش خوب شد فقط باید چیزی قاطی نکنند از جای مطمعن بخر بعدم یکم غلیظه آب قاطی کن ولی در کنارش بیشتر غذا خورش کن شب و بگیر آب بده تا صبح پاشد حسابی گشنه باشه غذا بده شبم غذا بده وسطاش شیر بز بده  من از شیر شب گرفتم راحت شدم ، ببین پستونک بدی نمیگیره شب راحت باشی

یعنی خود مادر آدم نیس ؟؟ تحت هر شرایطی باید شیر بده ؟ اینو قبول دارم باید از اول رو تغذیه اش کار میک ...

شما بچت شرایطش فرق می‌کنه 

بچه های کولیک مادر رژیم سخت میگیره تا جایی که گاهی بهتره از شیر خشک مخصوص استفاده بشه 

اما نه نوزادی که مشکلی ندارن به بهانه ...از حق طبیعیش سلب بشه مادر می‌تونه در کنار رژیم سرشار از آهن و کلسیم ویتامین دی و...به بچش شیر بده 

فقط حیدر امیرالمومنین است 💚برا عاقبت بخیری خودت یه صلوات بفرس 🌸تو تاپیکای ختم وچله تگ م کنین 🌺
منم بچه شیر میدم ۲۰ روز دیگه تولد یک سالگیشه، از ۴ ماهگی شروع کردم عادتش دادم به شیر خشک، هرچند خوب ...

یک سیب زمینی آبپز و کره بده قشنگ ته دلشو میگیره بچه کمتر بیدار میشه یا سوپ ، 

یک سیب زمینی آبپز و کره بده قشنگ ته دلشو میگیره بچه کمتر بیدار میشه یا سوپ ، 

اره سیبزمینی آب‌پز میدم خیلی خوبه میخوابه. هویج پخته هم دوست داره اشکال نداره هروز بدم بهش هویج؟