2733
2734

ترم ۲ ام دیگه نمیرم دانشگاه دولتی میدونم محروم میشم به مدت ۱ سال برا کنکور ولی واسم مهم نیست فقط میخوام رها شم ازش

میتونم دانشگاه آزاد یا پیام برم میتونم اینکارو کنم؟

میشه برام یه صلوات بفرستی؟💕🥺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

باید از مسئولش بپرسی تا قانون اون دانششگاا رو بهتون بگه بعضی دانشگاه ها ازت مبلغی جهت جریمه میگیرن  خودت بپرس راهنماییت میکنن...اول باید بری  این دانشگاه انصراف بدی بعد بری دانشگاه پیام یا آزاد 

2738

چه رشته ای؟

سرطان رو شکست دادم🤙🏽پسرم مدتهاست که دیگه صدای خندهاش تو خونه ام نمیپیچه🖤لی‌لی هستم🌱موسیقی هنر من نیست شغل منه،درباره بیماریم یا زمینه کارییم و مهاجرت به المان و ترکیه با توجه به تجربه ام بهتون پاسخ میدم💚فمنیستم✌🏽فرزند کوروش...🫀حامی حیوانات و مامان دوتا هاپو😍وگنم💚با ادمای متعصب کنار نمیام😄با احترام مسلمون نیستم🤍دوباره مامان شدم یه فرشته جدید تو دلمه🥰😍❤️ قرار نیست تمام زندگیم رو وقف کوچولوم کنم❤️قبل از اینکه مادر باشم،یک زنم که مستقله،شاغله،دارای عقل سالمه و برای نیازهای فردیش،حقوق اجتماعی و خانوادگیش میجنگه🌱پس سعی نکن لایف استایلتو تحمیل کنی دوست عزیز،چون الویتم فقط خودمم🤍✌🏽من با دوست پسر خودم ازدواج کردم که با دوست پسر یکی دیگه ازدواج نکنم...حق الناسه بلاخره😂🤦🏽‍♀️پایان شب سیه صبح سپید است✨برای تو ،برای چشم‌هایت...برای من،برای درد‌‌‌هایم...برای ما،برای این همه تنهایی،ای کاش خدا کاری کند♥️مردهایی که آدم حسابی اند،از برابری نمیترسند.اعتقادات هرکس مث مسواکه                                        خواهشا ت حلق بقیه نکنید

اگر قصد تغییر رشته ‌ و ادامه تحصیل داری،این ترم رو هم تموم کن و سعی کن نمراتت هم خوب باشه ،چون درسهای ترمهای اولیه هر رشته اکثرا عمومی و مشترکه و به نفعت میشه

یـــــــــــا جواد الائمـــــــــــه ادرکنـــــــــــی *اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم* .................................................................................................................... قبول ترجمه متون مدیریت و مباحث کارآفرینی................................ http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1017083
اگر قصد تغییر رشته ‌ و ادامه تحصیل داری،این ترم رو هم تموم کن و سعی کن نمراتت هم خوب باشه ،چون ...

ندارم میخوام کلا در بیام و چند سال دیگه ادامه تحصیل بدم

میشه برام یه صلوات بفرستی؟💕🥺