2733
2734
عنوان

بیاید بگید کار درستی کردم؟

303 بازدید | 24 پست

امشب با رلم تو این.ستا حرف زدیم و اوکی بودیم اما بعد چنددیقه دیر سین کرد منم دلو زدم ب دریا ایدی دوتا از دخترایی ک فالو داشتو دادم بهش و گفتم انفالو کن اولیو انفالو کرد ولی واس دومی خیلی اذیت کرد اول میگفت دوستمه بعد گفت قبلا بوده الان چت نمیکنیم بعدم ک گفتم چراپستاش ک از خودش گذاشته رو لایک کردی گفت این یچیز سادس و طبیعیه درصورتی ک من ازش میپرسیدم خوشت میاد همچین کاری کنم میگفت ن بعدم میگفت زشته انفالوش کنم الان چ فکرایی پیش خودش میکنه اخرشم گفت انفالو کردم و ی شببخیر کوتاه گفتو دیگ سین نکرد منم اف شدم 

بنظرتو الکی گیر دادم؟همیطور ب قهرم ادامه بدم یا فردا من اشتی کنم ؟

تا بزرگ نشدید نرید تو رابطه 

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی.......                                                                      اگه توی یه کشوری درامدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغزِ خالیشون.......                                                            ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن.....                                                                                     🌨️ من یه اسفندی ام 💫 مغرور ، جذاب ، لجباز 💫🌨️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دختر خوب کسی که باهات دوست میشه و نمیاد خواستگاریت ازش چه انتظاری داری

جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
2731
دختر خوب کسی که باهات دوست میشه و نمیاد خواستگاریت ازش چه انتظاری داری

اخه شرایط خونش اوکی نبود قرار بود اوکی کنه ک بیاد بعدم من خودم فعلا درس میخونم و چیزی از خونه داری سرم نی 

ربطی نداره ب بزرگی و کوچیکی من رو این موضوع حساسم چ الان ک ۱۹ سالمه و بقول شما بچم چ بشه ۶۰ سالم&nbs ...

پس با کسی نرید تو رابطه مردم اعصاب و روانشونو از تو کوچه پیدا نکردن با این کارا طرف کات می‌کنه

من خودم به شخصه خودمو گذاشتم جای طرف دیدم اگه بهم اینو بگه با خودم میگم این که الان با من صنمی نداره وای به فردا که رابطمون جدی بشه دیگه نمیذاره حتی آب بخورم

این چیزایی که شما میگی مال وقتیه که رابطتون جدی بشه الان هنوز چیزی مشخص نیست

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی.......                                                                      اگه توی یه کشوری درامدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغزِ خالیشون.......                                                            ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن.....                                                                                     🌨️ من یه اسفندی ام 💫 مغرور ، جذاب ، لجباز 💫🌨️
دیگه اگه باهم دوست نیستن و رابطه قبلی تمام شده باید کاملاً قطع بشه لایک کردن و دنبال کردن و اینا اشت ...

منم همینو میگم از این حرصم میگیره یا دروغ میگ یا یچیزی هست بینشون ک انقدم بهش برخورد سر هیچ موضوعی چ حق با من باشه چ با خودش ایطور رفتار نکرد ک امشب رفتار کرد 

2740

حالا فالو داشته باشه چی میشه!

تو هم بابت لایک و فالو کردن کسی از اون اجازه نگیر

آخه آدم قرار نیست با ازدواج یا دوستی تا این حدددددد محدود بشه

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋            
پس با کسی نرید تو رابطه مردم اعصاب و روانشونو از تو کوچه پیدا نکردن با این کارا طرف کات می‌کنه من خ ...

پس خودش چطور ب من روز اول رابطه گفت همه فالورای مردتو ریمو کن؟درضمن من الکی حساسیت نشون نمیدم مگ اینک خیلی ی موضوع ازارم بده اینم نمیشه الان بگم برو با هرکی میخای رفیق باش بعدا بیا منو بگیر 

حالا فالو داشته باشه چی میشه! تو هم بابت لایک و فالو کردن کسی از اون اجازه نگیر آخه آدم قرار نیست ...

اخه مشکل من لایک و فالو نبود مشکلم این بود گفت دوستمه بعد ک دید بدم اومد گفت دیگ چت نمیکنیم بعدشم میگ انفالو کنم چ فکری میکنه اخه چ اهمیتی داره چ فکری کنه اگ برات انقد مهم نیست 

اخه شرایط خونش اوکی نبود قرار بود اوکی کنه ک بیاد بعدم من خودم فعلا درس میخونم و چیزی از خونه داری س ...

چطور همه چیز سرت میشه ولی خونه داری سرت نمیشه

دختر اینا عواقب داره دل میبندی بهش ولی اکثرا اونا به چشم اسباب بازی و تفریح تو رو میبینن بعدا سنگین ضربه میخوری

اون بیاد خواستگاری یکی دوسال عقدین از خرجاتون کم میکنین و زندگی شروع میکننین

خودتو گول نزن اکثرا میخوان احمق باشی ولی تو نشو

جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم

الان یه راه اشتباه رفتی دیگه باید تا تهش بری و  نرو اشتی کن تا خودش بیاد ، 

ولی واقعا میرید فالور ها و فالوینگ ها طرف را چک میکنید و میگید آنفالو کن ؟؟؟؟ خیلی حرکت زشتی نیست ؟ 

قبل مرگِت نَمیر 🥴🥴اگر می‌خواهی خوشحال باشی، پس باش😝😝🤪🤪       با هم مهربون باشیم 
چطور همه چیز سرت میشه ولی خونه داری سرت نمیشه دختر اینا عواقب داره دل میبندی بهش ولی اکثرا اونا&nbs ...

از کار خونه متنفرم مخوصا اشپزی ینی بلدم ولی عملیش نکردم تا حالا😂🤦‍♀️

مشکل منم همینه چون ب علاقش شک دارم ایطور رفتار کردم اگ ن کاملا اعتماد داشتم ک دلیلی نداشت ایطور گیر بدم بهش نمیفهمم چرا اینکارو کرد بهم میگ چرا حسودی میکنی ب دختره تو ک ازش سر تری اخه نمیدونه من از این زورم میاد بخاطر اون دختره دوزاری الان بفرما قهر کرده چرا گفتی انفالوش کن خدایا الان پیش خودش خیلی تحملم کرده  بخدا اگ پی بدم بهش خودش باید پی بده تقصیر اونه میتونس از همون اول قبول کنه انفالو کنه مگ غیر اینه؟اگ من براش مهم تر از اون دختره بودم و فکری ک دختره راجبش میکنه راحت انفالوش میکرد ن اینک حال هردومونو بد کنه 🤦‍♀️

الان یه راه اشتباه رفتی دیگه باید تا تهش بری و  نرو اشتی کن تا خودش بیاد ،  ولی واقعا میر ...

عزیزم طرف قبلا سروگوشش جنبیده بعدم خب اره من تو رابطم ایطورم از جونم براش مایه میزارم حتا پول هم خرجش میکنم و درقبال یک ریال هم ازش نمیخام اما انتظار دارم حداقل درک کنه بدم میاد با دختری چت کنه و دوست بشه