2737
2734

ارامشتو حفظ کن استرس و ناراحتی نداشته باش 

آب کمتر بخور چیز های گرم بخور عسل خیلی خوبه 

یک ساعت بعد غذا آب بخور 

صبح ناشتا قرص امپرازول بخور 

بعد غذا هم قرص معده و شربت معده بخور 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اشکال نداره خالی بخور آب  ول مایعات کم کن  سنگک با عسل خوبه بخور

عسل خالی خوبه بخورم 

وقتی میخلبم درد قفسه سینم بیشتر میشه

🦋الا بذکر الله تطمئن القلوب،خدایاشکرت💚
2738

امپرازول بخور یه دوره 14 روزه صبح ناشتا

ابی رو اتش

اب با غدا نخور

غدات اروم وجویده بخور

قورمهخ سبزی گوجه ترشیجات نخور

حبوبات مخصوصا چایی داغ 

مراعات کنی خوب میشه

عصبی همکمتربشو

از تاپیک های قبل من دیدن کنید کاربر مذکر... چون بای پس کردم بخاطر تاپیک (دکتر خوب برای جراحی معده......) میام اینجا بلکه بتونم به کسی کمک کنم ....اینو‌ گفتم که زیاد قربون صدقه نرید

من داشتم وحشتناک دردناکه مخصوصا شبا توخواب

اهان شبا غذا زود بخور کهمیخوابی دیگه اسید معده ترشح شدهباشه 

حجیم نخور و نکته خیلی مهمش اینکه سر بدن وشکم یکم مورب باشه یعنی از سر بالا وشکم پایینباشهه که اسید برنگرده تو مری

از تاپیک های قبل من دیدن کنید کاربر مذکر... چون بای پس کردم بخاطر تاپیک (دکتر خوب برای جراحی معده......) میام اینجا بلکه بتونم به کسی کمک کنم ....اینو‌ گفتم که زیاد قربون صدقه نرید
امپرازول بخور یه دوره 14 روزه صبح ناشتا ابی رو اتش  اب با غدا نخور غدات اروم وجویده بخور قو ...

ممنونم فقط ی سوال 

خوردن چای هم ممکنه بدتر کنه ؟

و اینکه بگم من وقتی ناراحت میشم بدتر میشم ناراحتیم هم خیلی عجیبه همش ذهن درگیری بابت آینده امشبم دوباره تشدید شد خابم میاددنمیتونم بخابم 

ممنونم فقط ی سوال  خوردن چای هم ممکنه بدتر کنه ؟ و اینکه بگم من وقتی ناراحت میشم بدتر میشم نا ...

چایی کافنین وچیزای داغ

اینده ای که هنوز نیمده ترس چیوداری

بسپارش بخدا وخودخواهی همنکن

من داشتم وحشتناک دردناکه مخصوصا شبا توخواب اهان شبا غذا زود بخور کهمیخوابی دیگه اسید معده ترشح ش ...

خیلی ممنونم 

شام خیلییی کم خوردم اصن انگار نخوردم متاسفانه نمیدونم چرا اینجور میشم

خیلی ممنونم   شام خیلییی کم خوردم اصن انگار نخوردم متاسفانه نمیدونم چرا اینجور میشم

چون عصبیه 

اسید معده ات که زیاد ترش میشه زیادیش برمیگیرده به مری وریفلاک و درد شدید ایجاد میشه

سعی کن عصبی نشی