2737
2739
عنوان

شرایط خواستگارام از شرایط خودم ...

296 بازدید | 27 پست

دوستای خوشگلم نمید‌ونم تجربه من دارین یا نه خوشحال میشم اگر نظر دارین بذارین واسم استفاده کنم ...

خودم زندگی مجردیم تنها یا به همراه خانوادم خوب به بالا هستیم . خواستگارا که میاد هم شرایط فعلی زندگی من ندارن از من یکم پایین ترن واقعا طوری شده دیگه دارم بیخیال ازدواج میشم . فرضا یکیش میگم طرف شهرش جنوب قبلا جنگ بوده خیلی ها ازش مهاجرت کردن ؛  مهندس ناظر استاد دانشگاه بود خونه ماشین هم داشت . اما من شهرم خوش آب هوا شهر گل بلبل . شرایط زندگیم خونه ماشین کار مستقل آنطرف خانواده هستن میرم میام ..خیلی بهترهههههه شرایطم باز دلم قبول نمیکنه از حد شرایط خودم پایینتر قبول کنم .... فرضا بخوام شهرم عوض کنم لاقل یا الان حقوق ماهیانم زندگیم خوب بخوام با حقوق پایین‌تر زندگی کنم ..‌‌ 

اگر دوستی تجربه ای داره بیان کنه ممنون میشیم 

یعنی فقط به خاطر شهر قبول نمیکنی ؟

🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خوب گلم کیفیت زندگی تاثیر میذاره

کیفیت زندگیت رو اخلاق همسرت مشخص میکنه وگرنه شما برو تو هر شهری یه خیابون یا کوچه سطح بالا هست برو اونجا خونه بگیر 

🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
کیفیت زندگیت رو اخلاق همسرت مشخص میکنه وگرنه شما برو تو هر شهری یه خیابون یا کوچه سطح بالا هست برو ا ...

حرفت درست گلم شکی نیست 

منظورم فرضا شهری که نه آب هوا سالم داره پر از خاک گرد غبار تابستوناش نه آب داره نه برق هوا به شدت گرم 

مهاجرت کنی بهش حس حالت چیه؟

خوب گلم کیفیت زندگی تاثیر میذاره

چ ربطی داره اخه طرف اونجابدنیا اومده خمپاره ک نزده وسط زندگیش‌الان من کوردم مهران و کربلانزدیکمونه بایدطرف بگه این مذهبیه مذهب روش تاثیرمیزاره🤣😂

فقط دعام کنید ب زودی زود به عشقم برسم دل پدرش خواهرش خونواده ش نرم شه دست ازمخالفت بردارن و بیان خواستگاریم دعام کردی حتما ی قلب بزاربرام به تاریخ۴م بهمن1402.دوستون دارم فدای نفسای حق و پاکتون🥹🫂❤️🙏
2740

منظورت از شیراز بری آبادان؟

من میگم اگر اون آدم اکثرا معیارهاتو داره ارزششو داره

چندسالته؟

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
حرفت درست گلم شکی نیست  منظورم فرضا شهری که نه آب هوا سالم داره پر از خاک گرد غبار تابستوناش ن ...

هرگز شهر گرم نمیرم برای زندگی . کلافه میشم . وحشتناکه . دوبار رفتم اهواز مثل اینه که توی تنور باشی