2733
2739

شاید حالا گارد بگیرن بعضیا ولی این حقیقته

کسایی که تجربه اش کردن میتونن قشنگ این چیزی که گفتم رو درکش کنن

کاش ادمای اشتباه با هم ازدواج نکنن

۹ اسفند ۱۴۰۲ خاطره‌ی تلخ از دست دادن توست. دلگیرم ازت خدا                                                     هزاربار خاطراتت دوره کردم   هنوزم مرگت رو باور نکردم   تو نیستی خونه بی تو سوت و کوره     الهی خواهرم دورت بگردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

الزاما نمیشه این نسخه رو برای همه گفت بعضی بچه ها اصرار میکنن توی زندگی فوق سمی بمونن و نمی‌خوان بچه طلاق باشن درسته بعضی موقع ها واقعا طلاق بهترین گزینه ست ولی بعضا بچه ها تصمیم گیری رو سخت میکنن  وضعیت زندگی یکی از نزدیکانم در حدیه که زنه خیانت می‌کنه مشکل روانی جدی هم داره سر روانشناس و روانپزشکش هم نعره می‌کشه دارو هم نمیخوره جوری وحشیه که بی دلیل روی شوهر خوابش قابلمه خورشت داغ خالی کرده 

مرده قبلا که زنه دیگه تا این حد نبود برای دل گرم شدن زنش به زندگی چهار دونگ خونه رو به نامش کرده بود حالا اینم هر وقت عشقش می‌کشه قفل در خونه رو عوض می‌کنه میگه نیا خونه و مرده رو اسیر کرده ، یک سره هم توی ساختمون صدای نعره و داد فریاد و دعوای زنه بلنده  در این حد وحشی و غیر قابل کنترله ولی دخترش که یازده سالشه به باباش اصرار می‌کنه جدا نشید نمی‌خوام بچه طلاق باشم اگر جدا بشین من با مامان میمونم در حالیکه از مادرش متنفره ولی چون می‌دونه باباش نمیتونه از دخترش کنده بشه از این اهرم استفاده می‌کنه که باباش طلاق نده مامانشو