2733
2734
عنوان

بیا ببین موهامو رنگ کردم چطور شده+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 719 بازدید | 48 پست

نقره ای رو ول کن این خودش قشنگه

خوب شد زمان مختار فضای مجازی نبود وگرنه دار ودسته اوباش کوفه هشتگ میزدن: نه به اعدام شمر_نه به اعدام عمر بن سعد_نه به اعدام حرمله🙌(نحوه شهادت شهید آرمان و شهید عجمیان، تا مغز استخوانم را سوزاند😓)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینقد مو رو چقد دادی ؟ برا من قبل عید گفت از ۲/۵ شروع میشه 

🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
2731

به نظر میرسه موهات خیلی مقاوم باشه و کاملا به پایه نرسیده باشه. برای همین نقره ای نمیشه. نقره ای روی موهای خیلی خیلی روشن در میاد که اصلا زردی نداشته باشه. ولی نقره ای دودی میتونی بذاری در میاد

2740
چشات خوشگله❤️

مبارکت باشه عزیزم اصلا تغییرش ندیا اتفاقا کارش خوبه که تونسته این رنگ رو دربیاره عالیه 

فقط 18 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میگن اگه یه زن به کارای خونه نرسه حتما تقصیر شوهرشه چون اون باعث شده انگیزه کار کردن نداشته باشه ولی اگه یه مرد دل و دماغ سر کار رفتن نداشته باشه حتما زیر سرش بلند شده و بی مسئولیته 🥴 میگن اگه یه زن بچه شو بذاره بره قطعا تقصیر شوهرش بوده چون هیچ زنی از خوشی نمیره اما اگه یه مرد بچه شو ول کنه و بره میگن حتما خیانت کرده و دنبال خوش گذرونی هست 😵‍💫 این است عجایب نی نی سایت 😵‍💫 اینجا همیشه حق با عروس و همیشه حق با زن هست ، لابد این عروس هایی که فتنه میکنن و این خانوم هایی که شوهراشون رو به مرز جنون میرسونن و همیشه از شوهرشون طلبکارن همه شون توریست هستن و ایران اصلا چنین خانوم هایی رو نداره😂😂😂 
به نظر میرسه موهات خیلی مقاوم باشه و کاملا به پایه نرسیده باشه. برای همین نقره ای نمیشه. نقره ای روی ...

خودشم گفت موهات بیشتر از این روشن میشد اسیب میدید،نمیدونم دیگه🥺