2733
2734

با توجه به اینکه 21 سالمه، کدوم مناسب تره؟ 

تعداد رای : 16
نظرسنجی
بلند
12
75%
کوتاه
4
25%
 ...مقن...                                                            یعنی آدمی که گوشه‌گیر و کم‌حرفه، آدمی که خسته‌ست و حوصله‌ی آدمای جدید رو نداره و زیاد اجتماعی نیست، ولی بقیه فکر میکنن که خودش رو می‌گیره و گوشت تلخ به نظر میاد.

درجه یک باشه عروسی بلند قشنگتره باتوجه به سن اتم میتونی بلند قشنگتر و دخترونه تری بخری ولی نه اگه عروسی فامیل دور و دوست وآشنا باشه کوتاه قشنگه ولی نه این که عکس گذاشتی با احترام

هرچه دلم خواست نه آن میشود   هرچه خدا خواست همان میشود  
درجه یک باشه عروسی بلند قشنگتره باتوجه به سن اتم میتونی بلند قشنگتر و دخترونه تری بخری ولی نه اگه عر ...

ممنونم بابت راهنمایی عروسی اقوام دور میشه اتفاقا از لباس سمت راست دامنم تقریبا همین شکله با این تفاوت یکم بیشتر پف داره یعنی باز تر وایمیسته و مدل شومیزش فرق داره با این یعنی جالب نیست؟ 😬

...مقن...                                                            یعنی آدمی که گوشه‌گیر و کم‌حرفه، آدمی که خسته‌ست و حوصله‌ی آدمای جدید رو نداره و زیاد اجتماعی نیست، ولی بقیه فکر میکنن که خودش رو می‌گیره و گوشت تلخ به نظر میاد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنونم بابت راهنمایی عروسی اقوام دور میشه اتفاقا از لباس سمت راست دامنم تقریبا همین شکله با این تفاو ...

قربونت عزیزدلم ...دامنش قشنگه ولی شومیزش زکم برای عروسی نمیخوره بیشتر تولد و مهمونیای خودمونیه..

هرچه دلم خواست نه آن میشود   هرچه خدا خواست همان میشود  
2728

من کلا لباس بلند بیشتر می‌پسندم

نمیدونم چرا حس میکنم لباس کوتاه بیشتر مناسب تولده 

فقط 17 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شهریارا گو دل از ما مهربانان مشکنید🦋 ورنه قاضی در قضا نامهربانی می‌کند 
قربونت عزیزدلم ...دامنش قشنگه ولی شومیزش زکم برای عروسی نمیخوره بیشتر تولد و مهمونیای خودمونیه..

خیلی ممنون گلم