2733
2739
عنوان

جان جدتون بیاین

151 بازدید | 18 پست

خوابن نمیبره

امشب دل دوستمو بدجور شکستم 

از تموم نقطه ضعفاش بر علیهش استفاده کردم جلوی بقیه

چند تا رازشم میدونستم ک این مغز بیشعورم وسط دعوا یادم آورد و اونارم گفتم جلو بقیه

بعد پشت سرش ب دوستام یه عالمه حرفای تحقیر آمیز زدم بهش و گفتم بهش بگین

حالا دردم اینجاس ک الانم با اینکه میدونم مقصر اصلی خودمم ولی نمیتونم حتی ب معذرت خواهی فک کنم غرورم نمیزاره

فکر عذر خواهی ام واسم عذاب اوره 

حق ب جانبم هنوز یکم 

ولی من هر چی الان میکشم تو زندگیم میدونم ب خاطر همین کارامه

صدبار این کارارو کردم و پشیمونم نشدم 

ولی این دوستم فرق میکنه چون اون با اینکه بیشتر از من آتو داشت

هیچی نگفت 

تازه پیش دوستای مشترکمونم ک بعضیاشون از من بد گفتن  اون گفته‌ من دوسش داشتم و نمیخوام الان پشت سر حرف بد بزنم

باید معذرت خواهی کنم؟؟

میدونین مشکلم چیه؟

اینه ک همیشه فک میکنم با عذر خواهی کوچیک میشم حتی اگه مقصر داستان باشم

حتی فک میکنم اگه معذرت خواهی کنم طرف دیگه منو دوس نداره بخداا 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
غرورم نمیزاره 

غرور واسه چی ؟ یه بارم که شده واسه یه آدم‌درست بزارش کنار

زندگیت آسون تر میشه

" از آن ها که تسلایشان می دادم                 ‌‌‌‌‌                                غمگین تر بودم ..."
2740

گاهی آدم با عذرخواهی خودشو بزرگ می‌کنه من به جان بودم حذر خواهی میکردم .... چون دوستت خیلی آدم با مرامی بوده که هیچی رازاتو نگفتی در صورتی که تو گفتی 

دل من فقط به بودنت خوشه🤍🫀✨  ... جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته... لطفاً به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید

این رابطه که کاملا تموم شده اما اگه بدونی خدا سر حق الناس و ریختن آبرو چقدر خشمگین میشه ک‌حتی ممکنه موقع گرفتاری صداتو نشنوه صدبار معذرت خواهی میکنی ک فقط بخشیده بشی

حتماااا معذرت خواهی کن  و حلالیت بطلب و حتی اگه میتونی به بقیه  بگو الکی گفتم حرفامو و فقد چون عصبانی بودم میخاستم یچی بگم 

بامعذرت خواهی کسی کوچیک نمیشه

وقتی مقصری معذرت خواهی یعنی عاقل و بالغ بودن فهمیده بودن 

حق الناس چیزی ک فقط باید خود شخص ببخشه پس اگه معذرت خواهی کنی و ببخشه که خوشا بحالت اما اگه نبخشه بد ...

بعد ب دوستام گفتم آره اون دوستم انقد خره ک من بازم بعد این کارا و حرفا برم بازم یادش میره حرفام و منو میبخشه چون اصکله 

دوستامم رفتن بهش گفتن

میترسم واسه معذرت خواهی ام برم فک کنه اره واسه اون رفتم