2733
2734
تا چند روز حالم گرفته بود.۹۰درصد خریدام اینترنتی اکثرا راضیم ولی اون موقع خودمم خریت کردم که قیمتا ر ...

دور از جونت منم اسباب بازی  اومدم ازش بخرم‌ واسه فروش حتی تا واریزی ام رفتم  برگشتم

من سفارش کتاب استخدامی دادم ۷۰۰وخورده ای وقتی ب دستم رسید فهمیدم پی دی افش رایگان هست😐

خب کتاب واقعا چاپیش هزینه داره. کاغذ چاپ صحافی نویسنده ناشر طراح جلد اووووه کلی هزینه داره. مورد شما کلاهبرداری یا بدحسابی حساب نمیشه احتمالا. البته کتاب همون نسخه کاغذی شم بهتره. ارزش نداره یه کتاب بزرگو اونم برای آزمون نتی بخونی و بعد خشکی چشم بگیری. استفاده زیاد از موبایل یا لپ تاپ واقعا مضره. این از این
از یه طرفم شاید اون نویسنده یا اون ناشر خبر ندارن که نسخه پی دی افی کتابشون بارگذاری شده. کاش خبر میکردی شون. چون توی ایران قانون کپی رایت اصلا رعایت نمی شه ممکنه اونا ندونن کتابشونو گذاشتن پی دی افی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کانال تلگرام بود اصلا نمیشد کامنت کرد.انقده از قیمتا خوشحال شدم که نکردم حداقل تو نی نی سایت ببینم ک ...

خدا ازشون نگذرع الهی

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
2731

بد ترین خریدم از با سلام بود پالتو خریدم آشغال فرستادن دیگه از ترس شوهرم و هزینه ارسال برگشت صداشو در نیاوردم

روزیکه تو به دنیا آمده بودی عریان، جمعی به تو خندان و تو بودی گریان، کاری بکن ای دوست که وقت رفتن، جمعی به تو گریان تو باشی خندان
خب کتاب واقعا چاپیش هزینه داره. کاغذ چاپ صحافی نویسنده ناشر طراح جلد اووووه کلی هزینه داره. مورد شما ...

کپی بود دیگ گلم خودم چاپ میکردم ارزون تر درمیومد ازین حرصم گرفته همه رو گول میزنع راه استخدامع همم ناراضی ان نخرید بچه ها ازشون

2738
دور از جونت منم اسباب بازی  اومدم ازش بخرم‌ واسه فروش حتی تا واریزی ام رفتم  برگشتم

وای من چند تام اسباب بازی سفارش داده بودم تازه. لعنت بهشون چقد دخترم منتظرشون بود

یه صلوات برا امام زمانم میفرستی؟
وای من چند تام اسباب بازی سفارش داده بودم تازه. لعنت بهشون چقد دخترم منتظرشون بود

همین ادم پر امید الانم خیلیا هستن ادامه میدن و ادم ساده  الان خودم میخام ممبر بزنم موندم طرف راست میگ یا دروغ

کپی بود دیگ گلم خودم چاپ میکردم ارزون تر درمیومد ازین حرصم گرفته همه رو گول میزنع راه استخدامع همم ن ...

البته درسته که شما خودت پرینت می گرفتی به نفعت بود اما من در کل گفتم. اونی که این محتواها رو بر میداره و بارگذاری می کنه و دیگران پی دی افشو برای خودشون پرینت می گیرن به اولین اشخاصی که اون محتواها رو سالها زحمت کشیدن و آماده کردن ضرر مالی میزنه. ایران واقعا کپی رایت نداره. خدا ازشون نگذره. برای همین من خودم اگه هر جا کتابی ببینم که حدس بزنم بدون اجازه صاحب اثر بارگذاری شده و مردم مفت مفت پرینت می گیرن فوری گزارش میدم که بررسی بشه.