2737
2734
عنوان

اگه به همسرم خیانت کنم گناههه؟

752 بازدید | 32 پست

من ۲ ساله خونه ای پدرم هستم . چند ماهه هم داریم جدا میشیم.. امروز وقت روانشناس داشتم . برگشت گفت به مشاور من زنم نمیخوام . بعد اومدیم اصرار که بمون . من گفتم باشه .فکر کردم آدم شده . رابطه جنسی که اصلا نداریم . میرم سمتش پسم میزنه . همین امشب انقدر به خودم رسیدم . هم خوش هیکلم . هم تیپم عالی به روز . هم همه میگن به شدت زیبا هستم . واسه همین زورم گرفته . الانم مامانش رفته بالا سر پسرش خوابیده . تصمیم گرفتن صبح برم . میخوام پیشنهادی دارم قبول کنم . اخه غرورمو بدجوری خورد کردنننن

ندونسته دلمو به غریبه دادم 💔اون غریبه رو ساده شمردم 😅 گول چشم سیاهشو خوردم👁 ندونستم ی غریبه هر چی باشه ی غریبس💔

نه صوابه

ولنتاین بود.پسره با رلش قرار میزاره تو خیابون همدیگرو ببینن،وقتی دختره میا پسره به رلش یه عروسک کادو میده .دختره ناراحت میشه پرتش میکنه وسط خیابون.انتطار داشت براش حلقه گرفته باشه.پسره با عجله میره عروسک رو بیاره که ماشین میزنه بهش و میمیره.سر خاکش دختره گریه میکرد همزمان که گریه میکرد عروسک تو دستش رو فشار میده میبنه صدا میده پارش میکنه و میبنیه یه حلقه داخلشه و اونجاس که میگن گاهی وقتا خیلی زود دیر میشه🚶‍♂️🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ن واالله براا این مورد ثوابه

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨
2731

مگه تو ی زن خراب خیابونی هستی؟

اگه اره که بزو فردا

اگه نه مثل ی خانوم برو طلاق بگیر!

بانو_کورد سابقم.  ۱۷ بار تعلیقی بی دلیل شب میخوابم صبح بیدار میشم میبینم تعلیق شدم😅                               نی نی سایت جاییه که میتونی خودت باشی با همه بدی هات با همه خوبی هات و من اینجا اندازه صدسال تجربه کسب کردم.                                                                                                                                          
2740

عزیزم طبیعیه وقتی تازه برگشتی هنوز حس و حال همسرت برنگشته واسه رابطه 

یه کم بهش زمان بده 

الآنم درخواست های دوستی آقایون سایت رو رد کن

فقط 19 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میگن اگه یه زن به کارای خونه نرسه حتما تقصیر شوهرشه چون اون باعث شده انگیزه کار کردن نداشته باشه ولی اگه یه مرد دل و دماغ سر کار رفتن نداشته باشه حتما زیر سرش بلند شده و بی مسئولیته 🥴 میگن اگه یه زن بچه شو بذاره بره قطعا تقصیر شوهرش بوده چون هیچ زنی از خوشی نمیره اما اگه یه مرد بچه شو ول کنه و بره میگن حتما خیانت کرده و دنبال خوش گذرونی هست 😵‍💫 این است عجایب نی نی سایت 😵‍💫 اینجا همیشه حق با عروس و همیشه حق با زن هست ، لابد این عروس هایی که فتنه میکنن و این خانوم هایی که شوهراشون رو به مرز جنون میرسونن و همیشه از شوهرشون طلبکارن همه شون توریست هستن و ایران اصلا چنین خانوم هایی رو نداره😂😂😂 

خواهشا طلاق بگیرید بعد هرکاری خواستید بکنید خیانت فقط عواقب خیلی بدی برای شخص خودتون داره

کسی مخالف حرفام هست ریپ نکنه😠😏😠 سایت ارث باباهاتون نیست هرکسی آزاده عقیدشو بیان کنه اگه ریپ کردی گزارش میخوری

از ترس گناه و خدا  که بزار کنار ، وجدان خودت چی میگه ؟؟؟؟؟

وقت راضی به خیانت هستی طلاق بگیر ‌

طلاق واسه این روزاس .

باهاش چرا اصلا تو یه خونه ای  ، بپذیر این زندگی تموم شده شاید 

اگر ریزش مو دارید تاپیکم رو بخونید سوالی هم داشتید بپرسید اگر بتونم و اطلاع داشته باشم خوشحال میشم راهنماییتون کنم.✨❤️.  دراگر بر توببندد مرو و صبر کن آنجا زپس صبر تو را بر صدر نشاند!