2737
2734

هیچییی نمیدونم رفتم سایت واسه سنجش نوبت بگیرم نشد فک کنم اول باید مدرسه ثبت نام بشه بعد

ازکی باید اقدام کنم واسه ثبت نام مدرسش؟؟

همین مشکل منم دارم از مدیر پرسیدم گفت برو دفتر پیشخوان دولت

فقط 31 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا تو بساز تو بسازی قشنگ تره میشه یه دعا کنی که صحیح و سالم نی نی مو بگیرم بغلم💋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

والا من معاون ی مدرسه بودم همه کاراشو خودمون انجام می‌دادیم یعنی از پیش واسه سنجش ثبت نامشان میکردم الان نمیدونم چ جوره

دوستان عزیز لطفا لایک نکنید تشکر ،اگه با حرفم مخالفی درصورتی میتونی ریپلای کنی که استار باشی وگرنه شرمندتم میشم اوکی

برو کافی نت برای سنجش نوبت بگیر، خیلی فرصت نداریا، سنجش نباشه مدرسه نمیتونه بره ، 

دختری از سادات هستم. بر دشمن مرتضی علی لعنت،ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم. خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃
2740
باشه عزیزم  گفتن راحته توخونه میشه انجام داد ولی نشد

منم تو خونه نتونستم رفتم کافی نت، واکسنم داره که بعد سنجش باید مرکز بهداشت برین بزنین

دختری از سادات هستم. بر دشمن مرتضی علی لعنت،ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم. خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃
اول مدرسه ثبت نام کردین؟؟

نه اول سنجش و واکسن .‌‌‌‌‌بعد ثبت نام‌مدرسه ، تا سنجش نباشه ثبت نام نمیکنن . برای نوبت گرفتن سنجش هم کد ملی و شماره سریال شناسنامه بچه و کدپستی منزل رو هم همراه داشته باشید. یه کارت بانکی هم که رمز دوم داشته باشه هم همراهتون باشه.