2737
2739
عنوان

حالم گرفته شد😕کزاشم اخرین بازدید اینستاشو بسته😕🤕🤒

| مشاهده متن کامل بحث + 752 بازدید | 101 پست
واقعا😂😂 منم خیلی وقت پیش سه جهار باری به صورت ناشناس باهاش جت میکردم هنوزم نمیفمه من بودم🤦🏻‍♀️ ...

پسرا همشون همینو میگم اتفاقا منم دقیقا هم سن تو بودم وقتی اولین بار بهش پی دادم پشمام ریخت چت میکرد اما چون عکس نمیدادمش بلاک میکرد بخدا تا پارسال درگیرش بودم دهنم سرویس شد همه این سالها ینی چ فکرایی میکردم خدایی قیافه پول هیکل همچیزش اوکیه بعد چنان خودشو مغرور میگرفت میگفتم یاخدا این دیگ حتما از اسمون افتاده دیدم نننن قضیه از ی قرار دیگس عمم امارشو بهم داد هرروز با دختراس و...😂خدایی منم بیخیالش شدم اولاش برا فراموش کردنش اذیت شدم اما خب بعد کم کم کنار اومدم بعد چندروز 

ولی راجب نامزدت خوندم ببین عزیزم تو الان چون فکرت درگیر این کراشته نامزدت ب چشمت نمیاد اول این کراشتو فراموش کن تمرکز کن رو نامزدت شاید عاشقش شدی اگ نشد قبل اینک ازدواج کنی جدا شو چون سخته زندگی با کسی ک دوسش نداری 

ا‌ولش چهارده سالم چیزی نمیدونستم 🥺 اره فکر میکنم بخاطر اینه که دلم پیش کراشمه💔قبلا خوب بودم باهاش ...

چقد تو منی.عاشق یه پسری بودم روش کراش بود ولی یهو نمیدونم چی شد ۷ ماه ازش خبر نداشتم گفتم شاید رل زده ازدواج کنم فکرش از سرم بیرون بره ازدواج کردم سه ماه بعد از نامزدیم پسره امده بود خونه داییم گفته من میخوام بیام خواستگاری زینب بنظرت جوابش مثبته بعد ۵ سال هنوزم بیادشم💔

ولنتاین بود.پسره با رلش قرار میزاره تو خیابون همدیگرو ببینن،وقتی دختره میا پسره به رلش یه عروسک کادو میده .دختره ناراحت میشه پرتش میکنه وسط خیابون.انتطار داشت براش حلقه گرفته باشه.پسره با عجله میره عروسک رو بیاره که ماشین میزنه بهش و میمیره.سر خاکش دختره گریه میکرد همزمان که گریه میکرد عروسک تو دستش رو فشار میده میبنه صدا میده پارش میکنه و میبنیه یه حلقه داخلشه و اونجاس که میگن گاهی وقتا خیلی زود دیر میشه🚶‍♂️🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا😂😂 منم خیلی وقت پیش سه جهار باری به صورت ناشناس باهاش جت میکردم هنوزم نمیفمه من بودم🤦🏻‍♀️ ...

خب اون قطعا فهمیده بوده اون آدمه تویی پشت اکانت

اگه دست رو چشمات گذاشتی..دستات خونین!
دلیل که فامیل بابات دوس داری چیه؟ خوشگل؟

نمیدونم چرا از بچگی بهشون وابسته و علاقه مند بودم 

الان بهتر شدم نسبت به قبل قبلا از فامیلای مامانم متنفر بودم 

چون خاله های بزرگتر از مامانم همش دعوام میکردن یا با بچه هاشون مقایسم میکردن…..

فقط 18 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر‌تاریخ‌احتمالی‌عروسیمه‌باردار‌نیستم باافتخار‌فراوان کرمانی(کهنوجی)هستم  diyana لطفا هی غلطای املاییمو نگیرید طرز صحیح نوشتنشونو بلدم ولی مشکل از کیبوردمه
2728
نامزد داری؟ دیگه بدتر🥲 پس ترک کردن این عادتت ضروری تر شدددد

اره ولی نمیدونم چکار کنم🥺

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر‌تاریخ‌احتمالی‌عروسیمه‌باردار‌نیستم باافتخار‌فراوان کرمانی(کهنوجی)هستم  diyana لطفا هی غلطای املاییمو نگیرید طرز صحیح نوشتنشونو بلدم ولی مشکل از کیبوردمه
باهاش صمیمی بودی؟

با کراشم نه بچگیا که همش بیچاره از دستم کتک میخورده 😂😂😂

ولی کلا فامیلای بابامو بیشتر میدیدم از بچگی از موقعی بزرگ سدم نمیبینمشون

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه رو یکی دیگه کراش بزنی فراموش میکنی😂دیگه اونو چک میکنی این حس از بین نمیره منتقل میشه فقط

نمیتونم به هیچ پسری ب جز اون فکر کنم🤒

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
از سر هوس و نادانی تو یه گروهی بودم پسرم بوود رو یکیش کراش زدم همینجوری پیام میدادیم.یروز داشتم پیام ...

🥺🥺🥺

چی شد ک بخشیدت؟

خانوادت فهمیدن چرا بردتت خونشون؟؟چیزی نکفتن بهت؟

مگ درمورد جی حرف میزدین؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چندش  خیانت کار کاش از زمین‌محو بشین بدبخت پسری که تو رو میگیره

شما حرص نخور برای پسری که منو میگیره😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🥺🥺🥺 چی شد ک بخشیدت؟ خانوادت فهمیدن چرا بردتت خونشون؟؟چیزی نکفتن بهت؟ مگ درمورد جی حرف میز ...

گفت لعنت به من که دوستت دارم.و نمیتکنم ازت دل بکنم.از خوانواده فهمیدن و الان یکی از خواهرام برام‌میگی خرابی💔

ولنتاین بود.پسره با رلش قرار میزاره تو خیابون همدیگرو ببینن،وقتی دختره میا پسره به رلش یه عروسک کادو میده .دختره ناراحت میشه پرتش میکنه وسط خیابون.انتطار داشت براش حلقه گرفته باشه.پسره با عجله میره عروسک رو بیاره که ماشین میزنه بهش و میمیره.سر خاکش دختره گریه میکرد همزمان که گریه میکرد عروسک تو دستش رو فشار میده میبنه صدا میده پارش میکنه و میبنیه یه حلقه داخلشه و اونجاس که میگن گاهی وقتا خیلی زود دیر میشه🚶‍♂️🖤
پسرا همشون همینو میگم اتفاقا منم دقیقا هم سن تو بودم وقتی اولین بار بهش پی دادم پشمام ریخت چت میکرد ...

😂😂😂

الان چند سالته عزیزم ؟چطوری فراموشش کردی؟؟

منم میخوام اینو فراموش کنم و عاشق نامزدم شم🤒

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گفت لعنت به من که دوستت دارم.و نمیتکنم ازت دل بکنم.از خوانواده فهمیدن و الان یکی از خواهرام برام‌میگ ...

🥺🥺🥺🥺

مامانت اینا چیزی نکفتن؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پسرا همشون همینو میگم اتفاقا منم دقیقا هم سن تو بودم وقتی اولین بار بهش پی دادم پشمام ریخت چت میکرد ...

من انگار خودمو مجبور کردم که باید عاشق کراشم بام اکه تصمیم بگیرم بعش فکر نکنمتو دلم ناراحت میشم نمیدونمه چمه🤒🥺

1
5
10
15
20
25
30
35
40