2752
2734
عنوان

حالم گرفته شد😕کزاشم اخرین بازدید اینستاشو بسته😕🤕🤒

| مشاهده متن کامل بحث + 833 بازدید | 101 پست
تو که نامزد داری پسر دایته    

اره💔😂

آقایون به هیچ عنوان درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم🔪🩸باافتخار‌فراوان کرمانی(کهنوجی)هستم  👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻متاهل و صد البته متعهد👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻لطفا هی غلطای املاییمو نگیرید طرز صحیح نوشتنشونو بلدم ولی مشکل از کیبوردمه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اهل دختر بازی و اینا فکر نمیکنم باشه تا حدودی میشناسمش فامیل نزدیکمه

کار ندارما اماااا منم ی زمانی راجب کراشم این فکرو میکردم تازه مال من یطور وانمود میکرد انگار کلا راجب چیزی ب اسم دختر فکرم نمیکنه و مغروره تا سرحد مرگگگگ😂تهش فهمیدم هرروز با دخترا دانشگاهش میره ددر دودور😂

اره💔😂

به به 

«خدایا» شکرت واسه زندگیه عالیم ممنونم    ‌‌‎‎‎‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌⠀‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌  ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌⠀هرکی درخواست دوستی بده مادرشو...مثل مادرم دوست دارم ولی پدرشو در میارم  (#نه به زن ضعیف-وخیانتوبخشیده#)        (#نه به مرد سالاری)
2731
کمتر چک کنم که چی بشه😕😂 چرا نمیخواد ببینه؟

کمتر چک کنی بهتره هی چک کنی یجوریه انگار هی کششت بیشتر میشه چون خودم یکیو چک میکردم تجربه دارم😂چندتا احتمال داره اخه مثلا ممکنه با چند نفر چت کنه بعد میخواد ضایع نباشه .یا نمیخواد طرف بفهمه این هی انلاینه و منتظره . یا یه موقع میبینی دختره بسته انلاین بودنشو اینم لج کرده بسته …احتمالات زیادهههه

شوهر داری کراشم داری .

چیزی دیه خواستی در خدمتم

ولنتاین بود.پسره با رلش قرار میزاره تو خیابون همدیگرو ببینن،وقتی دختره میا پسره به رلش یه عروسک کادو میده .دختره ناراحت میشه پرتش میکنه وسط خیابون.انتطار داشت براش حلقه گرفته باشه.پسره با عجله میره عروسک رو بیاره که ماشین میزنه بهش و میمیره.سر خاکش دختره گریه میکرد همزمان که گریه میکرد عروسک تو دستش رو فشار میده میبنه صدا میده پارش میکنه و میبنیه یه حلقه داخلشه و اونجاس که میگن گاهی وقتا خیلی زود دیر میشه🚶‍♂️🖤
شوهر داری کراشم داری . چیزی دیه خواستی در خدمتم

نه مرسی فعلا نمیخوام💞😂

کراشه قبل نامزد بود ولی کسی در جریان نیست🥲💔

آقایون به هیچ عنوان درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم🔪🩸باافتخار‌فراوان کرمانی(کهنوجی)هستم  👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻متاهل و صد البته متعهد👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻لطفا هی غلطای املاییمو نگیرید طرز صحیح نوشتنشونو بلدم ولی مشکل از کیبوردمه
وِلَکِن اصلا درگیر این چیزا نباش، درگیر چیزای مهم تری درباره ی مثلا اون شخص باش، از من گفتن چون من ...

من میخوام فراموشش کنم چون خودم نامزد دارن ولی نمیتونم 💔

منم یه زمون اینجور بودم. ولی اونجور که فکر میکنیم نیس. من مثلا شب اب خوردنی یکم چک میکنم میخابم. ...

چجوری بودی عریزم؟

کراشت چی شد؟هموزم تو فکرشی؟

چند سالت بود اون موقع(

کلا عادت سمی دچارش نشو

چکار کنم میخوام بهش فکر نکنم ولی نمیتونم🥺

منم بودم حقیقت وقتی میدم ۲ انلاین قلبم به درد میومد

منم همینطورم🥺

تاپیکامو بخون درموردش نوشتم💔

دست خودم نیست🥺 تاپیکامو بخون💔

عزیزم خوندمشون🥺چرا اولش مخالفت نکردی وقتی دیدی دوستش نداری 🥺؟ اما اینجوری که گفته بودی اوایل دوستش داشتی 🤦‍♀️چیشد که حست عوض شد؟ شاید بخاطر همینه که رو یکی دیگه کراش داری و دلت پیش اونه، 

الان قصدت چیه میخای چیکار کنی؟ کاری میتونی بکنی؟ 

فرشته کوچولو💫🧚‍♀️
نه مرسی فعلا نمیخوام💞😂 کراشه قبل نامزد بود ولی کسی در جریان نیست🥲💔

من یبار به همسرم خیانت کردم همسرم منو بخشید ولی خودم از خودم متنفرم

ولنتاین بود.پسره با رلش قرار میزاره تو خیابون همدیگرو ببینن،وقتی دختره میا پسره به رلش یه عروسک کادو میده .دختره ناراحت میشه پرتش میکنه وسط خیابون.انتطار داشت براش حلقه گرفته باشه.پسره با عجله میره عروسک رو بیاره که ماشین میزنه بهش و میمیره.سر خاکش دختره گریه میکرد همزمان که گریه میکرد عروسک تو دستش رو فشار میده میبنه صدا میده پارش میکنه و میبنیه یه حلقه داخلشه و اونجاس که میگن گاهی وقتا خیلی زود دیر میشه🚶‍♂️🖤
2706