2737
2734
عنوان

اونایی دو تا بچه دارن

182 بازدید | 30 پست

سلام دوستان من ۲۴ سالمه پسرمم ۵ سالشه امسال میره آمادگی و دو ماهه باردارم خیلی میترسم به پسرم قشنگ نتونم برسم از مسولیت دو تا بچه میترسم یکیش تازه مدرسه ای میشه یکیش نوزاد میشه از الان استرس گرفتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
متولد۹۸پسرتون؟ استرس نداشته باش عزیزم همسرت بهت کمک میکنه

بله ۹۸ هست اصلا همسرم ادمی نیست کمکم کنه حالا مادرشوهرم طبقه بالام هست ولی نمیخوام بچه هام رو دست کس دیکه ای جز خودم بسپارم

من نوزاد داشتم و دوتا بچه مدرسه ای نترس خدا توانشو بهت میده فقط باید تو شرایطش قرار بگیری

اره واقعا پسرم سال اولش میشه ازم دور میشه هم استرس اونو دارم هم نوزاد خودش یک پا مشکل و کاره کلا 

خوش به حالتون من از استرس این چیزها حتی یه دونه هم نیاوردم دست مریزاد بخدا عزیزم تو قوی هستی من ...

دومی ناخواسته شد من میخواستم حداقل بچه ام کلاس اول رو رد کنه بعدا ولی دیگه خدا داده امیدوارم توانش رو هم میده

بله ۹۸ هست اصلا همسرم ادمی نیست کمکم کنه حالا مادرشوهرم طبقه بالام هست ولی نمیخوام بچه هام رو دست کس ...

خوب کاری میکنی عزیزم منم دست کسی نسوردم حتی دربدترین حالت،فقط یکماه مجبورشدم پیش بابامو شوهرم بذارمش چون بیمارستان بودم نمیذاشتم دخترم پیشم باشه،دخترمنم متولد۹۸بعضیها بهم میگن نذارپیش دبستانی بعدقبل مدرسه دوماه دوره دارن بذار،دودل شدم ولی بنظرم بذارمش بهتره

بالاخره منم مامان شدم.روز11اردیبهشت 1398 دخترکوچولوی من ساعت16و35 دقیقه به دنیا اومد😍😍😍
طبیعیه استرستون چون مسئولیتتون زیاد میشه اما همین نگرانی میتونه کمک کنه بهتر برنامه ریزی کنید و الکی ...

درسته باید خیلی از استراحت و خوابم بزنم تا بتونم هر دوتاش رو خوب بزرگ کنم