2737
2739
عنوان

بنظرتون جادو و طلسم حقیقت داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 586 بازدید | 45 پست
ممنون این راه هم امتحان میکنم

کاغدرو که نداری داری؟ اگه نداری فقط اینکاری که گفتم  میتونی بکنی یکی چند ماه بعد اوکی میشه یکی یه سال بعد 

ولی راه دیگه ای نداره صبور باید باشی

من که گفتم یه بارون بزنه داغون میشم من هنوزم دلتنگ لحظه هامون میشم🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
برو از هرکی میخوای بپرس راه درستش اینیه که من میگم اگه اون کاغذو نداشته باشی فقط یه راه برات میمونه& ...

اگه چيزي رو بسزوني مثل برگ درخت و روش ايه هاي قران بخوني اونا هم سنگيني ميارن؟؟

2740

بی دلیل گلهای که تو خونه داشتم خشک شدن همشون دعواهای خیلی شدید داشتیم تو خونه تا مرز طلاق رفتیم که  داشتم وسایلمو جمع میکردم جدا شیم همش مریض بودم به خودم میگفتم رو این کابینت آشپزخونه از دارو خالی نمیشه دم غروب حمله عصبی داشتم بی دلیل فکر میکردم همه دنیا جمع شدند قفسه سینه منو فشار میدادن از همه متنفر شده بودم خلاصه وضع کثافتی بود

ببخشید ولی چرت گفته این سوره هایی که میگمو روزی ۱۷ مرتبه میخونی  ایت الکرسی ، قل هو الل ...

چ جالب یکی هم اینو بمن گفته بود ولی گفته بود سه مرتبه 

من هربار خوندم اثرشو حس کردم

چ جالب یکی هم اینو بمن گفته بود ولی گفته بود سه مرتبه  من هربار خوندم اثرشو حس کردم

خیلی تحقیق کردم بهترین راه وقتی دعارو نداریش و میخوای باطل بشه همینه 

یکی بعد چند ماه اثرشو حس میکنه یکی بلد سال ها

من که گفتم یه بارون بزنه داغون میشم من هنوزم دلتنگ لحظه هامون میشم🖤
خیلی تحقیق کردم بهترین راه وقتی دعارو نداریش و میخوای باطل بشه همینه  یکی بعد چند ماه اثرشو حس ...

من دیگ باورم بهش چند برابر شد با خوندن پست شما 

من هربار ک شوهرمو خودم عجیب بحونم هم میفتیم اونم بی دلیل سریع میخونم باور کن بلافاصله شوهرم عوض میشه قبلش انگار به شیطان تو بدنشه بخدا قسم اینقدر بد میشه