2737
2734
عنوان

یعنی بازم میتونم؟؟؟🥺🥺

169 بازدید | 17 پست

یه تصادف ریز داشتم از اون به بعد خیلی اعتماد به نفسم اومده پایین منی که له له میزدم عاشق ماشین سواری بودم الان وقتی سوار میشم بدنم یخ یخ میکنه میلرزم از استرس چیکار کنمممم😭😭😭😭 فکرم درگیرع

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
کسی سرزنشت کرده؟

نه نزاشتیم کسی بفهمه ولی خودم استرسی شدم حتی بعدش شوهرمم سوار میشه جلو نشستنی استرسی میشم اصلاااا اینطور نبودما عشق سرعت بودم با داداشم تا سرعت۲۰۰میرف منم عشق میکردم ولی الان ترس افتادع ب جونم

گلم آروم باش به خودت مسلط باش پدر من خدا رحمتش کنه قبل از این که ماشینمونو بفروشه با ۴۰سال تجربه ۲تا تصادف کوچیک داشت شما که فکر نکنم سنی داشته باشی...تصادفم یه چیز طبیعی مثل سرماخوردگی اگر دیدی خیلی میترسی یه مشاوره برو ضرر نداره که

دلی که رحمه زخمه💔
2738
گلم آروم باش به خودت مسلط باش پدر من خدا رحمتش کنه قبل از این که ماشینمونو بفروشه با ۴۰سال تجربه ۲تا ...

سوار نشده بودم تو شهر تازه گواهینامع گرفتم ماشین تازه گرفتیم ۱۹سالمه کلا تنها بودم تو ماشین با یه ماشین شاسی تصادف کردم یکم ترسیدم 

سوار نشده بودم تو شهر تازه گواهینامع گرفتم ماشین تازه گرفتیم ۱۹سالمه کلا تنها بودم تو ماشین با یه ما ...

خب قربونت برم فدا سرت تازه اول راهی خداروشکر مشخصه چیز خاصی هم نشده خدا خواسته بهت بگه حواستو بیشتر جمع کن همین

دختر عمومم تازه گواهی نامه گرفته تازه اون ۳۰وخورده‌ای سالشه یه بار سپر یه ماشینو زده بود از پشت دراومده بود سپرش🤣همونایی که به شما گفتم به اونم گفتم ماشالله الآن بیا ببین واسه خودش با ماشین میره سر کار و میاد دست فرمونشم عالی شده

دلی که رحمه زخمه💔