2733
2734
عنوان

موقعیت:💔

| مشاهده متن کامل بحث + 2331 بازدید | 37 پست
ای بابا 😕 حالا چی استوری می‌کنه آخرین حرفییی ک زدین چی بود؟ ولی کلن معلوم نبود فازش چیه تکلیفش با ...

والا استوری درباره رهبر گذاشته بود نوشته بود تولدت مبارک فرمانده خااااک تو سرش کنن منم یه روز قبلش یه پست عاشقانه واسش  فرستادم فقط لایک کرد بی همه چیز هیچی نگفت...

زندگی ای که سگ ریده توش یه همستر نمیتونه جمعش کنه❤️🫂

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

[QUOTE=335787980]والا استوری درباره رهبر گذاشته بود نوشته بود تولدت مبارک فرمانده خااااک تو سرش کنن منم یه روز قبلش ی ...[/QUOTE

نکنه بخاطر همون ناراحت شده باشه؟؟؟

وایییی خدا پسرا جنبه ندارن نباید میفرستادی اول واستا اون یه حرکتی بزنه 

[QUOTE=335787980]والا استوری درباره رهبر گذاشته بود نوشته بود تولدت مبارک فرمانده خااااک تو سرش کنن ...

نه بابا فکر نکنم ب خاطر اون بوده باشه

2731
والا استوری درباره رهبر گذاشته بود نوشته بود تولدت مبارک فرمانده خااااک تو سرش کنن منم یه روز قبلش ی ...

خیلی اشتباه کردی 

ی مدت پیگیرش نباش 

نه لایک استوریاش ن چیزی

فقط 13 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بزودی به لطف خدا اینجا تیکر نصب میشه😍               دیدین شد😍😍به لطف خدا منم به خواستم رسیدم❤️🤲🏻خدایا شکرررررت.                                             شد،شد...نشد نشد نداریم باید بِشُدونیمش 😆      باید کسایی که بهت آسیب میزنن و حال دلتو بد میکنن از زندگیت حذف کنی،تو میتونی فقط کافیه که بخوای  🖤    کاربریم با همین اسم ترکید😐عضویت (۱۴۰۰٫۹٫۲) خدا جونم من همه چیو به خودت سپردم تو که برای من بد نمیخوای❤️‍🩹
ای بابا یه مدت هیچ کاری نکن ببین چه واکنشی نشون میده

اون بعد یه مدت فاز نصیحت برمیداره 

اگه پیام بده البته

احساس میکنم جایی ذهنش درگیره

متاهل و متعهد هستم...همسرمو با دنیا عوض نمیکنم ...افتاااااااد...🧐...درخواست دوستی نمیپذیرم...اقایون ن لایک کنین و ن کامنت بذارین شوهرم راضی نیس...خودمم بدم میاد..
اون بعد یه مدت فاز نصیحت برمیداره  اگه پیام بده البته احساس میکنم جایی ذهنش درگیره

نه باو اصلن من تایپیکای قبل رو هم دیدم پسره کلن فازش معلوم نیست چیه یه روز میگه ازدواج خوبه یه بار میگه بدعه اصلن نمیدونه با خودش چند چندعه😐 

نه باو اصلن من تایپیکای قبل رو هم دیدم پسره کلن فازش معلوم نیست چیه یه روز میگه ازدواج خوبه یه بار م ...

پس بیخیال اسی

ببخشید ناراحت نشی ولی یه مرد اسکل برا چیته

متاهل و متعهد هستم...همسرمو با دنیا عوض نمیکنم ...افتاااااااد...🧐...درخواست دوستی نمیپذیرم...اقایون ن لایک کنین و ن کامنت بذارین شوهرم راضی نیس...خودمم بدم میاد..
من اسی نیستم😂😐 ناراحت میشه ها روش حساسه😂😂

میدونم شما نیستی و یه کاربر دیگه هستین

با خودشم...خدا از تقصیرم بگذره..دوس ندارم دل بشکونم

الهی این پسر سر عقل بیاد

ای بابا یه مدت هیچ کاری نکن ببین چه واکنشی نشون میده

دیگه رفت پی کارش امروز صبح استوری گذاشته برای شهادتم دعا کنید یکی نیست بگه اخه مرتیکه هول وقتی نشستی تو خونت چه جوری انتظار داری شهید بشی اسرائیییییییل برنه به کمرش الهیییی🤕🤕🤕🤕🥲😖😖🤧😐

دیگه رفت پی کارش امروز صبح استوری گذاشته برای شهادتم دعا کنید یکی نیست بگه اخه مرتیکه هول وقتی نشستی ...

خندم گرف گلم

بهش بگو بیا منو بگیر حداقل به جایی برسم 

هم تو بهشتی میشی هم من شاغل

2706