2737
2739
زیاد گین آپ بخوری . اولش کبد رو خراب می‌کنه . بعدش خواهرم ۶ ماه پریود نشد . پودر آلوئه ورا هم میگن ک ...

پس کلا بیخیال من همون جوانه گندم میگیرم ک صورتم پرشه واسه هیلکم ی لباس پوشیده میپوشم ک زیاد مشخص نشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یکی به من شربت راسیپ و معرفی کرد استفاده کرده بود راضی بود از دارو خونه بخر 

این اروم اروم نتیجه میده  اما خوبع حداقل میدونی زیاد بد نیس

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐
2731

فست میل استاندارد 

اگر دوست داشتید برام دعا کنید خدا کمکم کنه بتونم شاغل بشم البته خودمم میدونم که باید  خیلی تلاش کنم ،من تلاشمو میکنم شما هم برام دعا کنید بتونم موفق بشم.خیلی ازتون ممنونم انشالله شما هم به همه آرزوهاتون برسید و خیلی خوشبخت و سلامت باشید.
2740
پس کلا بیخیال من همون جوانه گندم میگیرم ک صورتم پرشه واسه هیلکم ی لباس پوشیده میپوشم ک زیاد مشخص نشه

شام و نهار و صبحانه حسابی بخور /حتما میانوعده بخور /شربت درست کن با کیک یا نون پنیر بخور

بستنی بخور /موز بخور /روزی چندبار شربت و بستنی  بخور

تا عروسی صورتت پر میشه

غذا 😂

هله نومید نباشی که تورا یار براند ؛ گرت امروز براند نه که فردات بخواند؟                                                             در اگر برتو ببندد نرو و صبر کن آنجا ؛ که پس صبر ، تورا او به سر صدر نشاند🕊                                                                     و اگر برتو ببندد همه ره ها و گذر ها ؛ ره پنهان بنماید که کس آن راه نداند 🦋