2737
2739
عنوان

دلم برا مدرسه شدیدا تنگ شده

138 بازدید | 25 پست

کرونا رید به دبیرستانم نتونستم خوب تمومش کنممم چقدررر خوش میگذشت 

ته کلاس فیلم دیدنا 

ارایشگری های کلاسس اموزش بند انداختن و شینیون 

پارتی گرفتن وقتایی کع معلم نبود (یبار عروس شدم تو کلاس  )

اردوهای مضخرفشون و بدون امکانات 

افتاب سوزان حیاط مدرسهه 

نشستن وسط حیاط عین جنگ زده ها خاکی میشدیمم

بعد صدسال برف اومد تا خوده خونه پیاده برف بازی کردیم و از دستکش و شال مشترک استفاده میکردیم یخ نزنیم   

والیبال وسط حیاط که همیشه من اونی بودم که حتی اگه بازی نمیکردم توپ میخورد تو کله ام

سف طولانی بوفه واسه یه تیکه کیک بی مزه

مدرسه نرفتنای هماهنگ شده که همیشه یکی میرید به هماهنگی

خودمو یبار قاطی یه پایه دیگ کردم رفتم اردو یادش بخیررر چقدر خوب بود

مراسمای مدرسه میرفتیم کل مدرسه رو تزئین میکردیم

اون زنگ ورزش بی صاحاب اول صبحی تست انعطاف میگرفتن پامونو دراز میکردیم احساس میکردم تک تک تاندونام جر میخوردن

سر کلاس خوابیدناااااااااااااام چقدر میچسبید اخ 

ببخشید خیلی ازین شاخه به اون شاخه میپرم هرچی میاد ذهنم میگمم

از پله سر خوردنامووون یه دسته چوبی صندلیمون شکسته بود میشستیم روش از بالا پله سرررر میخوردیم ناکار میشدیمممم  

اخ اخ استرس پرسش کلاسییییی

امتحانای دست جمعیییی 

تقلبای دست جمعیی این برگه تقلب بود که رو هوا پرواز میکرد 

اب بازی و کثافت کاری

شدیداااا دلم مبخواد دوروز برگزدم اون دوران البته فقط دوروز  

میشه برای برآورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستی؟در ضمن این حساب دست خودمو خواهرم هست بعضی وقتا تاپیک میزنه اونم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم خیلییی دلم تنگه ب جرعت میتونم بگم بهترین سالای عمرم بود و دیگه هیچ وقت تکرار نمیشه!

اولین سالیه ک فارغ التحصیل شدم و دیگه نمیرم مدرسه!

بابتش افسردگی گرفتم و خیلی غمگینم نمیدونم چطوری با این قضیه کنار بیام خیلی سخته!

اقایونه سایت خاهشن تو تاپیکام شرکت نکنید و لایک نکنید ریپلای و.. اگه درخواست بدین ب نی نی یار گزارش میکنم. اگه هویتتون ناشناسه مشخص نباشه زنی یا مرد بازم همینطوره اجازه نداری.. خاهشن شعور و شخصیتتون روحفظ کنید. 
2740
منم خیلییی دلم تنگه ب جرعت میتونم بگم بهترین سالای عمرم بود و دیگه هیچ وقت تکرار نمیشه! اولین سالیه ...

میفهمم منم خیلییییی دلم تنگ شدههههه

میشه برای برآورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستی؟در ضمن این حساب دست خودمو خواهرم هست بعضی وقتا تاپیک میزنه اونم 
اینجور که شما قشنگ تعریف کردی منم دلم  برای زمان مدرسه  تنگ شد 😂😅

باور کن من راهنمایی و دبیرستانم خیلییی خوش گذشت بهم ولی ابتداییم بدترین دوراننن بود برام