2737
2739
عنوان

عمل بینی لطفا راهنمایی کنید

77 بازدید | 6 پست

دوستان من بینیم کاملا گوشتیه البته بهم میاد یعنی تاحالا کسی بهم نگفته عمل کن اکثرا هم مخالفت میکنن،اگر بخوام عملش کنم یکم از جلو جمعش میکنم از نیم رخ هم نوک بینیم افتادست اونم سربالا بشه ولی سوراخای بینیم کوچیک و متقارنه و مشکله دیگه ای نداره

مشکلم اینه که از دکترا مشورت گرفتم گفتن بینیت هم گوشتیه هم پوسته بینیت ضخیمه زیاد تغییر نمیکنی توقعت باید پایین باشه از نتیجه ی عمل یکیشون گفت چون گوشتیه باید ۵یا۶ ساعت زیرِعمل باشی ارزش نداره برای یکم تغییر درآینده عوارضی هم بیاد سراغت یکی دیگشونم که میگفت سوراخای بینیت خیلی کوچیکه اونارم دست نمیزنم مشکل تنفسی به وجود میاد،با این اوصاف نظر بدید ممنون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

۶-۵ساعت؟!

من خودم بینی گوشتی با پوست ضخیم داشتم،پارسال قصد عمل داشتم و یک بینی کاملا طبیعی می‌خواستم.

دکتر اولی بهم گفت تغییر نمی‌کنی و عمل نکن و…

دکتر دوم گفت کاملا تغییر می‌کنی اما توقع یک بینی نوک تیز اروپایی نداشته باش،که گفتم نه من دنبال بینی کاملا طبیعیم.

الان نه ماهه عمل کردم بسیااار راضیم و هر کسی من رو می‌بینه میگه چقدررر عوض شدی.

برگردم عقب حتما دوباره عمل می‌کنم

عزیزم بینی منم همین مشخصات بینی تو رادشت به اضافه این که انحراف داشت الان سه چهار ماه میشه عمل کردم راضی هستم منم مثل تو چندتا دکتر رفتن همین چیزها رو میگفتن ولی آخرش عمل کردم اگه واقعا بینیت مشکلی نداره و بهت میاد عمل نکن اگر نه که دنبال دکتری بگرد که بینی گوشتی رو عمل میکنه