2733
2734
عنوان

عین س.گ همش گشنمه

370 بازدید | 21 پست

صبح پاشدم ی نیمرو خوردم. ناهار قیمه خوردم. شام برگر. میان وعده چاقاله بادوم، ویفرشکلاتی، تخمه. الان شکمم میگه قووور قوووور قوووور. هی هم دارم وزن کم میکنم

من یه زن امروزی ام در عین حال که برای آگاهی همه جانبه و روشن بینی ام تلاش می‌کنم قسمت هایی از وجودم هم از مسائلی پیش پا افتاده آزرده میشه. هیچ انسانی کامل نیست. کسی که همه‌ی تاپیک هاش گل و بلبله بنظر من حتما دچارخودسانسوریه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عه من👈

🍋 ellen_.art@ لطفا از پیجم حمایت کنید مرسیییی🍋🍋🍋ما نینیسایتیا گرسنگان عکسی هستیم  🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋ellen_.art@🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋به صورتی بودن گوگولی بودن اینجا نگاه نکن این سایت خیلی ترسناکه👹☠️☠️🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋ellen_.art@ آموزش گوگولیجات 🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍒🍋🍋🍋🍋🍋
2728
بارداری؟ 

نه 

من یه زن امروزی ام در عین حال که برای آگاهی همه جانبه و روشن بینی ام تلاش می‌کنم قسمت هایی از وجودم هم از مسائلی پیش پا افتاده آزرده میشه. هیچ انسانی کامل نیست. کسی که همه‌ی تاپیک هاش گل و بلبله بنظر من حتما دچارخودسانسوریه.
😂😂مثل من هرررررچی میخورم بیشتر گشنه م میشه

شوهرم هم اندازه من میخوره دو برابر من وزنشه 

دارم تبدیل به مارمولک میشم😶

2740
منم جدیدا همش گشنم فک کن شام بیرون خورده بودم اومدم خونه رفتم سر یخچال 🙁

وای منم دقیقا همینطورم 

مثلا امشب یه ساندویچ بزرگ و سیب زمینی از بیرون گرفتم و خوردم و اومدم خونه از شام مامانم اینا هم باز خوردم بعدشباز رفتم کیک و اینا خوردم ولی عین مارمولک لاغرم و حساااابی کمبود وزن دارم

وای منم دقیقا همینطورم  مثلا امشب یه ساندویچ بزرگ و سیب زمینی از بیرون گرفتم و خوردم و اومدم خ ...

خوشبحالتون 

واقعا بنده برگزیده هستین 

با خیال راحت بخورین لذتشو ببرین 

من تا یه لقمه اضافه میخورم عذاب وجدان کوفتم میکنه

انسان غرق شود قطعا میمیرد! چه در دریا چه در رویا چه در دروغ چه در گناه  چه در خوشی چه در قدرت چه در جهل چه در انکار چه در حسد چه در بخل انسان بودن به تنهایی یک دین خاص است