2733
2739

معتبره 

اعتماد کنم تنها برم‌

کسیو ندارم بهاش برم

دختری هستم پر از ارزو و امید به این زندگی💛میدونم همه انچه که می خواهم یقین پیدا میکنهه در نزدیک ترین زمان🧡تو اون سالن که صدای پاهایم طنین انداز شده است قدم بر میدارم💙مایه افتخارم مادر و پدر عزیزتر از حونم میشم 💚عاشق میشم❤️مادر میشم🤍یه صلوات مهمونم کنید مرسی مهربونا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نه اصلا

چرا 

چیزی دیدی یا تجربه ای داشتی

دختری هستم پر از ارزو و امید به این زندگی💛میدونم همه انچه که می خواهم یقین پیدا میکنهه در نزدیک ترین زمان🧡تو اون سالن که صدای پاهایم طنین انداز شده است قدم بر میدارم💙مایه افتخارم مادر و پدر عزیزتر از حونم میشم 💚عاشق میشم❤️مادر میشم🤍یه صلوات مهمونم کنید مرسی مهربونا
نه قطعااا نه

چرا 

از چه لحاظ کیگی

همه جورش هست خب . حالا محض اطمینان تنها نرو . 

خیلی استرس دارم

2740

سوال منم هست ولی نه بنظرم زنگ زدی بهشون برو از رو گوگل مپ ادرسشون پیدا کن اگه مغازه ای چیزی بود خودت با کسی همینطوری برین ببین صاحب کارش کیه خانمه یا آقاست کلا تحقیق کن حسابی تا مطمعن بشی از امن بودنش

جای عمومی باشه که نه جلو مردم میخواد چه غلطی بکنه ولی آدرسی که واسه خونه و جای خلوت باشه یا بگه روز تعطیل یا بعد ساعت کاری بیا نه اصلا نرو  اونیم که راحت همه جا می‌ره یا عقلش نمی‌رسه باهم می‌تونه از خودش دفاع کنه  ولی بنظرم بهتره حتما همه زنا شده یه ذره هنر رزمی رو بلد باشن