2733
2734

سهل انگاری یه پدر باعث چ‌ چیزا نمیشه 

وضعت خوب باشه اما خونه نداشته باشی تو ذلت زندگی کنی تو یه اتاق تو روستا .از شهر زنو بچه اتو بزور بیاری تو روستا مادرت بهشون یه اتاق بده

شوهرم به ساختمون نیمه کاره داشت یبار بش گفتم کی تموم میشه تا تموم نشه عروسی نکنیم 

برگشت گقت خودت کجا زندگی میکنی که انتطار خونه داری از من تو یه اتاق هستین دیگ .از روستا اوردیم ادمت کردیم.در حالیکه من روستا بزرگ نشدم.انقد میزد توسرم

مادرشم برگشت گفت یه بهارخواب میسازیم جهازتوبیار اونجا باهم زندگی کنیم مادرتم اونطوری زندکی میکنه دیگ 

زندگی سخت تر از اون چیزی بود که فکر میکردم...

گلم ناراحت نباش

جدا شدی دیگه

الان کجا زندگی میکنی؟ پیش پدر مادرت تو روستا؟

گاهی باید خودمون دست به کار بشیم

منو تو تاپیک های عاشقانه تگ کنید عاشق عاشقانه هاتونم   تو خاستگاریاتون نامزدیتون ، عروسیتون و ....
گلم ناراحت نباش جدا شدی دیگه الان کجا زندگی میکنی؟ پیش پدر مادرت تو روستا؟ گاهی باید خودمون دست ب ...

اره. خسته ام از همه چی .

منم میتونستم خوب زندگی کنم اما نشد و قیدشو زدم

زندگی سخت تر از اون چیزی بود که فکر میکردم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم گذشته رو رها کن 🤗

خداروشکر که از دست همچین مردی راحت شدی

به منظور فراهم شدن زیارت حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) خواندن این آیه مفید است: 💛《 بُورِكَ مَنْ فِي النَّارِ وَمَنْ حَوْلَهَا وَسُبْحَانَ اللَّهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ》💛 خواندن این آیه هم باعث توفیق تشرف میشود وهم کیفیت زیارت را بالا میبرد، قبل از رفتن بخصوص وقتی انسان میبیند خیلی وقت است توفیق پیدا نکرده که به زیارت برود خواندن این آیه مفید است(شیخ جعفر ناصری)
2731
اره. خسته ام از همه چی . منم میتونستم خوب زندگی کنم اما نشد و قیدشو زدم

کلا زندگیامون اون چیزی نشد که فکر میکردیم

اما خب، زندگی ادامه داره، درسته که گاهی به بعضی چیزا نمیرسیم اما خب باید به چیزهای دیگه ای برسیم تا دلمون خوش باشه

منو تو تاپیک های عاشقانه تگ کنید عاشق عاشقانه هاتونم   تو خاستگاریاتون نامزدیتون ، عروسیتون و ....