2737
2739
عنوان

یک کنکوری بدون وقت

| مشاهده متن کامل بحث + 233 بازدید | 46 پست
الان خیلی زشت نیسن یهویی بگم دیگع میخام برم کتابخونه و خونه نیستم ؟

نه بابا چه زشت بودنی

باور کن فردا نمیگن ما باهاش حرف میزدیم تو کارهای خونه کمک می‌کرد رتبه‌اش این شد یعنی تاثیرشو بعیده ببینن

همش یه مدت موقتیه برو تمرکزتو بذار رو درست بعدا میتونی جبران کنی بیشتر به مامانت کمک کنی

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تو سال کنکور باید خودخواه باشی 

من دست به سیاه و سفید نمی‌زنم حتی اگه اون روز حالم اوکی نباشه و نتونم بخونم 

نگا کن تو قرارع فقط یه سال بخونی بعدش یه عمر با خیال راحت زندگی کنی

اون مهمون نبس ک بگی زشته پیشش بشینم وقتی میمونه دیگ صاحب خونس

واقعا آره ، مادرم میگه هر کار کرد تو محل نده 

احساس مسئولیت نداشته باش 

دوست داشتی کمک کن و حرف بزن وگرنه محل نده 

از فردا هدفون میزارم میگم متوجه حرفاتون نمیشم و درس میخونم

2738
واقعا آره ، مادرم میگه هر کار کرد تو محل نده  احساس مسئولیت نداشته باش  دوست داشتی کمک ک ...

وقتی مادرت هم همینو میگ دیگ چرا شک داری همین کارو بکن ، بلکه محل ندادی و دید تنهاس حوصلس سر رفت و جمع کرد رف کلا راحت شدین ، پسفردا ی چیز خوب قبول نشی کسی نمیگه مادربزرگش نزاش بخونه ک میگن عرضه نداش ، پس اولویتت رو بزار رو درست

وقتی مادرت هم همینو میگ دیگ چرا شک داری همین کارو بکن ، بلکه محل ندادی و دید تنهاس حوصلس سر رفت و جم ...

عذاب وجدان میگیرم ولی تلاشم رو میکنم ک محل ندم ، خودم باید اولویت اول باشم 

تو سال کنکور باید خودخواه باشی  من دست به سیاه و سفید نمی‌زنم حتی اگه اون روز حالم اوکی نباشه ...

خوب تو شرایط نو نداری 

من مادرم زن شاغل مجرده ، از پس همه کارهای خونه بر نمیاد و خسته میشه ، بدبختی خواهر و برادر هم ندارم  غیر من که تو خونه کمک کنه، یک خواهر ازدواج کرده دارم ک نصف حرص خوردنامون سر همونه ، خدایی من خیلی احساس بدبختی میکنم

منم کسیو ندارم که کمک بکنه به مامانم فقط خودمم 

چیکار میکنی ؟ عذاب وجدان نداری ؟ آخه نمیشه از سر کار میاد یک استکان چای جلوش هم نزاری 

من برلی زحمتی مامانم خیلی متشکرم ولی خدایی دارم پاسوز شرایط خانوادگی میشم ، دوست دارم بمیرم ، خیلی خستم 

هرچی میخام پیشرفت کنم،  نمیشه

چیکار میکنی ؟ عذاب وجدان نداری ؟ آخه نمیشه از سر کار میاد یک استکان چای جلوش هم نزاری  من برلی ...

حوصله داریا چه عذاب وجدانی آخه یکسال دیگه عوضش جبران میکنی دیگه 😐

از همون قبل کنکور هم کار خاصی انجام نمی‌دادم کلن مامانم اجازه نمیده😐💔

حوصله داریا چه عذاب وجدانی آخه یکسال دیگه عوضش جبران میکنی دیگه 😐 از همون قبل کنکور هم کار خاصی ان ...

خوش بحالت ، مامان من میگه اگه کلا غذا رو هم تو درست کنی خیلی خوبه 🤣🤣 من قبلا از سه ظهر خونه رو تمیز کردم تا ده شب ماهای خونه رو انجام می‌دادم و وقتم میرفت 

الان شانس گند من ، اون خاله فتنم میگه ب مادربزرگم  برو اونجا کلا دیگه وقتم میره 🤣🤣

مادرت شاغله ؟