2733
2739

اگ همشو جواب بدین براتون صلوات میفرستم🥰🌱

سرکلاژ درد داشت؟ با بیحسی بودین یا بیهوشی؟

موقع برداشتن بخیه دردش چجوریه؟

بعد سرکلاژ چه دردایی داشتین...

زایمان طبیعی بعد سرکلاژ سخته یا آسون

چندهفته زایمان کردین؟

مراقبت هاتون بعد سرکلاژ چیا بود🌝

بارداری های بعدی تون هم سرکلاژ شدین یا نه

سرکلاژی ها چند تا بچه میتونن بیارن

عوارض هم داره سرکلاژ؟

کسی که نارسایی یا نرمی دهانه رحم داره

باید همه بارداریاش سرکلاژ شه یا نه🌹🦋

فقط 8 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
←•🌍در بيابان‌های‌تاريک‌و ظلمانی و صحراهای خشک و بی آب و علف ، كه دست تطاول زمان بدان نمی‌رسد...برای شما دعا میکنم :) ▪︎▪︎▪︎• از فرمایشات‌صاحب‌الزمان‌عج!♥️💎 تکیہ بر کعبہ بزن...!وارث شمشیر دو دَم :)🥲✨اشهدُ انَّ‌علی، از تو شنیدن‌دارد 🌌 : طلبه ، حافظ ، نویسنده ، عاشق کتاب ، غزل ، و بارانِ قلم😍🥰🌊

سرکلاژ برا نارسایی دهانه رحم

چند درصد موفقیت آمیز و جوابگو هست دوستان؟🌹🦋

فقط 8 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
←•🌍در بيابان‌های‌تاريک‌و ظلمانی و صحراهای خشک و بی آب و علف ، كه دست تطاول زمان بدان نمی‌رسد...برای شما دعا میکنم :) ▪︎▪︎▪︎• از فرمایشات‌صاحب‌الزمان‌عج!♥️💎 تکیہ بر کعبہ بزن...!وارث شمشیر دو دَم :)🥲✨اشهدُ انَّ‌علی، از تو شنیدن‌دارد 🌌 : طلبه ، حافظ ، نویسنده ، عاشق کتاب ، غزل ، و بارانِ قلم😍🥰🌊

والا جواب همشو نمیدونم ولی خواهرم بارداره براش پساری گذاشتن که یه نوع از سرکلاژه ولی بخیه نداره درد و بیهوشی هم نداشته هر چقدرم بخای میتونی بچه بیاری ربطی نداره حتی جاری من با سرکلاژ دو قلو اورد چیزی نشد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دخترعمم سرکلاژ شد سر دوتابچهاش.رحمش دوشاخ بود اوایل بارداریش سرکلاژ میشد تا دوسه هفته اخری ک بازمیکرد بله همیشه میگفت درد دارم واذیتم اما بچهاش سرموقع بدنیااومدن

الهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل الفرجهم🙏
2731

من برا طول سرویکس شدم 

کامل بیهوش شدم 

درد کمی بعد عمل داشتم با ی مقدار خونریزی و لکه بینی تا دوسه روز

بعد عمل گفتن یه هفته استراحت نسبی کن

فعلا شش ماهمه تااینجا تجرییاتمو گفامح

من دوشنبه ی این هفته سرکلاژ شدم تو بیمارستان با بیهوشی با بی حسی هم انجام میدن من نخواستم خودم، یک هفته تا ۱۰ روز اول خیلی باید مراقب بود تا آخرش هم باز باید مراقب بود،،برای زایمان رو نمی دونم من چون بارداری اولمه زیاد تجربه ندارم عوارضش هم نمی دونم خودمم خیلی دودل بودم ولی بلاخره انجام دادم.

فقط 24 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بهتر که چیزی ندانیم تا این که از همه چیز فقط نیمی را بدانیم،بهتر که به ذوق خویش دیوانه،تا به سلیقه ی دیگران عاقل باشیم....// 《دلم را زیر و رو کردم بدون تو نمی ارزد....》//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................////////🌱در انتظارِ دو تا فسقل تو راهی🌱مهربون یه صلوات برای تو راهیای من اگه دوست داشتی بفرست،ممنون.❤//به قول شهریار نازنینا ما به نازِ تو جوانی داده ایم،دیگر اکنون با جوانان ناز کن با ما چرا؟؟🥀🍂

سلام منم تقریبا یک یا دو هفته دیگه قراره سرکلاژ بشم . قبلا سابقه زایمان زودرس داشتم ، دکتر گفت حتی اگر الان طول سرویکست ۵-۶ هم باشه بازم باید سرکلاژ کنی چون سابقه زایمان زودرس داشتی‌. البته من دوقلویی بود . ولی بارداری دومم هم چند بار بستری شدم بعلت انقباضات رحمی و اخرشم ۳۶ هفته زایمان کردم . 

2740

خوده عمل درد نداش بیهوش بودم برداشتن بخیه بعد سزارین تو اتاق عمل بود ک نفهمیدم بعد سرکلاژ چون بچم خیلی پایین بود بهم فشار میاورد مدام درد زایمان داشتم تا ۳۶ هفته ب زور نگهش داشتم همش تحت نظر بستری بودم ب من ک گفتن برای تمام بارداری ها باید سرکلاژ بشم بچه اولم نمدونستم باید سرکلاژ بشم ۳۴هفته زایمان کردم دومی رو سرکلاژ شدم 

میگن دعای نی نی سایتی ها میگیره لطفا برام دعا کنین خیلی زوووود من از این خونه اسباب کشی کنم دارم توش 
خوده عمل درد نداش بیهوش بودم برداشتن بخیه بعد سزارین تو اتاق عمل بود ک نفهمیدم بعد سرکلاژ چون بچم خی ...

شما احتمالا چون یهویی بوده زایمانت زودتر باز نکردن . چون سرکلاژ دو سه هفته قبل از زایمان باز میشه و به زایمان نمیرسه تا جایی که من میدونم

خوده عمل درد نداش بیهوش بودم برداشتن بخیه بعد سزارین تو اتاق عمل بود ک نفهمیدم بعد سرکلاژ چون بچم خی ...

برای برداشتن بخیه بازم هزینه دادین؟!  الان به من گفتن هزینه بیمارستان حدود ۴ تومنه، خود دکتر هم ۴ تومن میگیره جمعا ۸ میلیون. حالا میخوام بدونم برای باز کردنشم باز اینقد هزینه داره؟

شما احتمالا چون یهویی بوده زایمانت زودتر باز نکردن . چون سرکلاژ دو سه هفته قبل از زایمان باز میشه و ...

ن من خودم از اول ب دکترم گفتم میخام خودت باز کنی گف عیب نداره چون سزارین اختیاری بودم گفت بعد سزارین باز میکنم ک دیگه  از شانس زودتر افتاد زایمانم

میگن دعای نی نی سایتی ها میگیره لطفا برام دعا کنین خیلی زوووود من از این خونه اسباب کشی کنم دارم توش 
برای برداشتن بخیه بازم هزینه دادین؟!  الان به من گفتن هزینه بیمارستان حدود ۴ تومنه، خود دکتر هم ...

ن برداشتن هزینه نداره چ گرون شده من ۴۰۱ سرکلاژ کردم کلا شد ۳تومن

شما احتمالا چون یهویی بوده زایمانت زودتر باز نکردن . چون سرکلاژ دو سه هفته قبل از زایمان باز میشه و ...

زودتر باز کردن برای کسایی هسش ک میخان طبیعی زایمان کنن

ن من خودم از اول ب دکترم گفتم میخام خودت باز کنی گف عیب نداره چون سزارین اختیاری بودم گفت بعد سزارین ...

سرکلاژ برای اینکه دیگه استراحت مطلق نباشی، کمک میکنه؟! سعنی میتونی ازادانه تر فعالیت کنی ؟! یا بدتر بازم باید هی مراقب باشی؟!