2737
2739

ازدواج نمیکردم یا با کس دیگه.

آقایون درخواست ندین🤫تو با قلب ویرانه من چه کردی؟💔 نابودم کردی دیگه هیچی خوشحالم نمیکنه تو ب بچت هم خیانت کردی چون یه مادر شاد و خوشحال و با روحیه رو ازش گرفتی و یه مادر افسرده با حال بد بهش دادی....ازت نمیگذرم از همه زنای متاهلی که میدونستن زن داره ولی  بازم باهاش بودن و خام حرفای قشنگش شدن ...توروخدا برای حال دل خرابم دعا کنید😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

حتما ازدواج میکنم

بانو_کورد سابقم. ۱۸ بار تعلیق ناجوانمردانه                    من روله ی کوردستانم                                                                                                                                                                                 

اره همین مسیر رو میام باز. سن کم ازدواج کردم، دوتا بچه دارم، بحران زیاد داشتیم ولی یه تراپیست ناز دارم که خدا حفظش کنه هربار دعوا کردیم رفتم پیشش شکایت و راهنماییم کرده. باعث شده شوهرم رو بیشتر از روزای اول دوست داشته باشم.

همینا.

کانال مینی‌مال نویسی هام در تل: https://t.me/wayafzood

بله ولی رفتارام رو خیلی تغییر میدم

حد و حدود حریم شخصیم رو بیشتر میکنم

گفتن بعضی حرفا اجازه دادن به گفتن بعضی حرفا 

فقط 31 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نی نی تو راهه😍  لطفا اگر نظری از من خوندی حتما و حتما عقل خودت را اولویت بذار. من فقط بخش کمی از ماجرا را شنیدم و تو بخش زیادی از آن را دیدی.                                                                         از صمیم قلبت از خدا بخواه اون همه چیز را با جزئیات میدونه همه چییییز پس بهترین یاری دهنده خودشه.                           کاربر قدیمی از ۹۴.   تعلیق شده🤷‍♀️ حالا چرا؟؟  کسی پاسخگو نیست.