2733
2739
عنوان

بنظرتون دانشگاه رفتن خوبه یا خونه موندن و بچه بزرگ کردن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 143 بازدید | 27 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین عزیزم اولا هر بچه ای یه مامان باسواد میخواد اصلا فکر اینو بزاررکنار تو فکر کردی فردا پس فردا اون بچه بخاطر اینکه بیاد از تو نگه داری کنه اگه تو شرایط بدی باشی درس رو ول میکنه نه ول نمیکنه دوما نمیخوام بد بین باشم یا تورو نسبت به شوهرت بدبین کنم اگه شوهرت ولت کرد تو نتونستی از پس خودت بر بیایی همین بچه میگه چون بابا پول داره برم با بابان بمونم لیسانس چیه تا وقتی کار پیدا نکردی درس بخون تهش اینکه کل حقوقت رو بدی پرستار برای بچه ولی بازم سابقه کاری داری 

نمیگم بچه بده منظورم اینه سعی کن برای بچه ات هم شده کار کنی و درس بخونی اصلا نشو زن خونه کار کنی یه یه ساعت وقت بزار با بچت بازی کن بهترین چیزا رو میتونی براش بخری بچه ات حسرت  به دل نمیمونه 

2742
خودت مدرک دانشگاهی داری ؟

نه ندارم ولی کاش داشتم کاش بین دانشگاه و یسری چیزای دیگ درسو انتخاب میکردم 

تو این دنیا اگه تحصیل کرده باشی احترام تو دارن اگر پولدار باشی احترام تو دارن 

نیاین بگین مامانم پدرش نخونده احترام داره و فلان منظورم تو جامعس 

خودمم این فکر و میکنم شوهرم با اینکه می‌ره سرکار ولی داره ارشد هم میخونه میگ دکتری هم می‌خوام بخونم ...

اصلا بهش بکر نکن لذت مادر بودن اینقدر زیاده که هزاران برابر دانشگاهه بذار بچه ها بزرگ بشن همه جور دانشگاهی هست راحت . بمون خونه با بچه ها عزیزم. من همه جوونیم درس خوندم تو بهترین دانشگاهها الان میفهمم لذت بچه داری چقدر زیاده. 

2740

بخون حتما .شاید بیشتر خوندی علاقه مند شدی کار کنی.کار هم نکنی بچه ت می‌ره میگه مامانم لیسانس داره.

تاریخ سخن خواهد گفت🕊️                                            با جمله ی (نظر هر کسی محترمه) مخالفم...من به نظرات اشتباه احترام نمی‌ذارم... پلویوفیلیا:کسی که عاشق بارونه و با بارون احساس آرامش می‌کنه:)🌚
بخون حتما .شاید بیشتر خوندی علاقه مند شدی کار کنی.کار هم نکنی بچه ت می‌ره میگه مامانم لیسانس داره.

قصدم اینه بعد لیسانس دوباره بچه دار شدن اونوقت با دوتا بچه خودمم تنبللللل😂😂

یعنی در حق بچم ظلم نمیکنم دو روز میزارمش خونه مامانم؟همش عذاب وجدان دارم البته اونجا بیشتر بهش خوش م ...

نه چه ظلمی

من شیفته خوشی های ساده ام ان ها اخرین پناه جان های محزون اند ☘️ ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم.بگذار بگویند غیرمنطقی یا غیراجتماعی هستیم؛ اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم ؛ چقدر زندگی ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاشهای بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته اند
می‌خوام مدرک داشته باشم رشته حقوق و دوست دارم نمی‌خوام بچم بی سواد باشه یا از شوهرم عقب تر باشم ولی ...

میخواهی درس بخونی بخون ولی اولویت زندگیت بذار بچه و همسرت.  درس خوندن بذار اولویت دوم. کار هم که نیست بعد لیسانس