2737
2734
سکوت بره ها،درخشش،قائم شدی یا نه،نفس نکش،گوشی رو برندار،تلفن سیاه،شوم،دختر گمشده،پارکینگ شماره دو،ات ...

اینارو ببین  اگه به این ژانر علاقه دارین

Maniac مجنون

تنش بالا

غریبه ها ۱،۲

هاستل ۱، ۲

شر نبین ۱،۲

برکه گرگ ۱،۲

آنها که بلند فکرمیکنند هیچوقت کوتاه نمی آیند/هرگز با انسانهای احمق و نادان بحث نکنید یه مرز باریکى هست بین رُک بودن و بیشعورى...متاسفانه بعضیها رو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای خیلی هیجانی بود  بشین کامل ببینش  وسطاش هیجانی میشه

دیدم گلم ولی من انقدر فیلم دیدم دیگه این برام هیجان زیادی نداشت ۳تا شماره داره

فقط اون شمارش و  تیکه هایی که همشون جمع بودن بسته شده بودن به صندلی پسره بخاطر مرگ برادرش بود فکر کنم بازی رو شروع میکنه اون تیکه هاش خوب بود

آنها که بلند فکرمیکنند هیچوقت کوتاه نمی آیند/هرگز با انسانهای احمق و نادان بحث نکنید یه مرز باریکى هست بین رُک بودن و بیشعورى...متاسفانه بعضیها رو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت.
دیدم گلم ولی من انقدر فیلم دیدم دیگه این برام هیجان زیادی نداشت ۳تا شماره داره فقط اون شمارش و&n ...

مرگ برادر نبود که 

این همونیه رفاقتی میرن تعطیلات ، یکی از دخترا با یه پسری دوست میشه بعد وارد یه بازی میشن

لطفا لایک نکنید♥️🌸  نه تو می مانی،نه اندوه و نه هیچ یک از مردم این آبادی به حباب نگران لب یک رود قسم و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت غصه هم خواهد رفت آن چنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...🤍🕊
2731
آره عزیزم همونه 

این دو تا رو حتما باید ببینم

مخصوصا اولی

Last Night in Soho

Little Bone Lodge 2023

از فیلمهای روانشناختی و  معمایی خوشم میاد

ویواریوم

مادر

مثلث ۲۰۰۹

پلتفرم

تیمارستان استون هیرست

رو دیدین؟ 

مرگ برادر نبود که  این همونیه رفاقتی میرن تعطیلات ، یکی از دخترا با یه پسری دوست میشه بعد وارد ...

آهان دوستش بوده مرده بوده

الان خاطرم نیست چون من هر ۳شمارش رو دیدم دقیق یادم نیست

مرگ برادر نبود که  این همونیه رفاقتی میرن تعطیلات ، یکی از دخترا با یه پسری دوست میشه بعد وارد ...

فقط اون شمارش که پسره انتقام میگیره خوشم اومد

آره اینم همونه

بقیه رو دیده بودم این دو تا رو ندیدم حتما دان میکنم میبینم😊

2740
آره اینم همونه

شما این فیلمو دیدین؟ 

امتیازش که خوبه

ولی بعضی از فیلمها هستن امتیازاتشون خوبه ولی اصلا جالب نیستن

شما این فیلمو دیدین؟  امتیازش که خوبه ولی بعضی از فیلمها هستن امتیازاتشون خوبه ولی اصلا جا ...

نه اینو ندیدم یکم پوسترش مثل کالبد شکافی جین دو هست البته،اون خوبه

هر کجا باشم غمت هست....
این دو تا رو حتما باید ببینم مخصوصا اولی Last Night in Soho Little Bone Lodge 2023 از ف ...

منم دقیقا سلیقه فیلمم مثل خودته وای عاشق فیلم کلبه کوچک استخوانی شدم خیلی خوبه

هر کجا باشم غمت هست....
این دو تا رو حتما باید ببینم مخصوصا اولی Last Night in Soho Little Bone Lodge 2023 از ف ...

شما دیدین اینایی که نوشتین رو؟اگه خوبن‌بگیرم

راستی یه مینی سریال عالی جنایی معمایی هست به اسم میر از ایست تون خیلی خیلی عالیه بگیر حتما

هر کجا باشم غمت هست....
شما این فیلمو دیدین؟  امتیازش که خوبه ولی بعضی از فیلمها هستن امتیازاتشون خوبه ولی اصلا جا ...

با امتیاز اصلا نمیشه تصمیم گرفت این بهم ثابت شده دیگه😁من فانوس دریایی گرفتم افتضاح بود

هر کجا باشم غمت هست....

راستی شهری با غروب وحشتناک و پرونده ۳۹ هم ببین

هر کجا باشم غمت هست....