2752
2734

اگه آموزشی باشه پیج که هیچی دمش گرم اونایی که از سفره کلی همراه با خانواده هم میذارن قشنگه ولی اینایی که تا یه رستوران میرن عکس میذارن اونم فقط از غذا خیلی ضایع ن واقعا 

نظر موافقتون چیه کامنتی که توی تاپیک پربازدید گذاشته شده لایک نکنیم؟ 😵‍💫  اگر یه جا با هم دعوا کردیم یه جا دیگه تحویلت گرفتم تعجب نکن ، من فقط داده بی اهمیت توی ذهنم نگه نمیدارم و اسم کاربری ها رو حفظ نمیکنم ،  کلا به مقوله ببین چی میگه نه اینکه کی میگه بیشتر معتقدم تا تیم بندی توی سایت  ، با تشکر 🥳

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه زمانی زنداداشم استوریاش اینا بود،شربت ابلیمو برا عشقم،نسکافه ظهر خوردیم،عکس ذرت مکزیکیمون

سممممم خااالص

هر کی درخواست بده ماااااادررررشو ..... مث مادر خودم دوست دارم ولی پددددرررررررشو‌ درمیارم،😝😝
2731
کاملا بستگی ب کیفیت دوربینش و نوع فیلم برداریش داره یکی از دوستام خلاقانه میگیره میذاره ادم کیف میک ...

😂😂😂😂😂😂😂

درخواست دوستی 🚫  گفتند ایام جوانی چه قشنگ است! غم هاو شب و شاپرکش قسمت ما شد...
کلا کسی ک اینستا داره اصکله ع نظر من

اسکل کسیه که نمیدونه اصکله یا اسکل 

یا کسی که نمیدونه تو واتساپم میشه استوری گذاشت تو روبیکا ام میشه فقط اینستا نیست 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

2706