2733
2739
ممنون گلم! انشاالله تا9ماه اینده دوقلوهاتو بغل کنی😍😍😍

اخ قربونت برم🥺😘😘 انشالله خیلی حس خوبی گرفتم از پیامت 🥲🥲

از بچگیم دوست داشتم مامان شم عاشق بچه و نوزاد هستم ولی فعلا قسمتم نشده😔

.
انشالله خدا بزودی دامنت رو سبز کن نی نی سالم و خوشگل بده بهت روزای سختت یادت بره عزیزم منم اندومتری ...

😭مرسی عزیزم ولی از سقط میترسم من دوماهم بود ولی درد وحشتنااااااااااکی کشیدم هرموقع یادم میاد ترس تمام وجودمو میگیره انشالله هییییچوقت تجربش نکنی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😭مرسی عزیزم ولی از سقط میترسم من دوماهم بود ولی درد وحشتنااااااااااکی کشیدم هرموقع یادم میاد ترس تم ...

عریزم حق داری خاطره بد شده برات

منم از دکتر رفتن متنفرمممم وحشت دارم دست و پاهام میلرزه از بس خاطرات بدی دارم

ولی خیلیا سقط داشتن و بچه دار هم شدن ناامید نباش عزیزم انشالله دامنت سبز میشه بزودی زود

.
2728

عزیزم ماهم مشکل مورفو تحرک داریم گروه درمانی ایتا هست خواستی درخواست بده بفرستم برات 

https://www.aparat.com/v/yGrEi/برکات_دعای_توسل_هر_روزاگه حاجت داریدگوش کنید😍اگه انجام دادیدمنم دعاکنید🙏اینکه سال بعدبچمو بغلم کنم ...و پدر و مادرم سلامت باشند وسایشون بالای سرم 
2740

همسرم داره 

فعلا که تحت درمانه با طب سنتی 

فقط 3 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولدمهههههه❤️🤤😎اولین باره انقد ذوق دارم فک کنم امسال برام ری....
ما اطرافیانمون زیاد بودن عمل کردن خوب شدن همشونم دختر دارن میگن کسایی ک ولریکوسل دارن ۹۰درصد بچشون د ...

اتفاقا من عاشق دخترم ولی اصلا برام مهم نیست دختر بشه یا پسر فقط خدا بهم نی نی سالم بده انتظار خیلی سخته 

.