2733
2734
داره چرا روش کار کن ناامیدش نکن 

ککی ازدواج میکنم 

نی نی یارمنو نترکون لطفا کاربریم رولازم دارم یااول اخطارچیزی بده ....چرابزایم پسری،جاموبندازه پشت دری،روم بکشه پالون خری،عروسم بگه جادوگری.....میزایم دختری جاموبندازه توپنج دری،روم بکشه لاف زری،دامادم بگه تاج سری  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

در کفت هست

ککی ازدواج میکنم 

نی نی یارمنو نترکون لطفا کاربریم رولازم دارم یااول اخطارچیزی بده ....چرابزایم پسری،جاموبندازه پشت دری،روم بکشه پالون خری،عروسم بگه جادوگری.....میزایم دختری جاموبندازه توپنج دری،روم بکشه لاف زری،دامادم بگه تاج سری  
شانست برا دبیری زیاده اما نمیتونم اون یکیو کامل بگم

ککی ازدواج میکنم 

2728

خواهش میکنم یکی جواب منو بده یکی که واقعا بلده 😭🎈

خسته شدم از زندگی چرا اینجوری شدم؟ 

با شوهرم خییییلی رابطه عالی داشتیم ، الان چند مدته که از هم سرد شدیم دعوامون میشه الکی، دیشب کتکم زد حالم بده انگار دیگه بهش حسی ندارم چرا اینطوری شدمممم در صورتی ک جونمم براش میدم خیلی دوسش دارم اما ازش دور شدم 😭😭😭💔 توروخدا یکی بگه دلیلش چیه؟ ۷ ساله بچه دارم نمیشیم خیلی دلم گرفته 🥺😔

🎈م‍‌ن خ‍‌د‍‌م م‍‌ث ر‍وان‍‌ش‍‌ن‍‌اس‍‌ا ص‍‌ح‍‌ب‍‌ت م‍‌ک‍‌ن‍‌م م‍‌ث #ر‍وان‍‌ی‍‌ا ع‍‌م‍‌ل ..!.😅🥀️🎈🚶🏼‍♀️
شانست برا دبیری زیاده اما نمیتونم اون یکیو کامل بگم

وای عزیزمممممم الان بهت تو خصوصی پیام دادم ، چقد خوب ک اینجا هم دیدمت 😍🥺🎈

🎈م‍‌ن خ‍‌د‍‌م م‍‌ث ر‍وان‍‌ش‍‌ن‍‌اس‍‌ا ص‍‌ح‍‌ب‍‌ت م‍‌ک‍‌ن‍‌م م‍‌ث #ر‍وان‍‌ی‍‌ا ع‍‌م‍‌ل ..!.😅🥀️🎈🚶🏼‍♀️
خواهش میکنم یکی جواب منو بده یکی که واقعا بلده 😭🎈 خسته شدم از زندگی چرا اینجوری شدم؟  با شو ...

خدا بحق دست هایه بریده حضرت ابوالفظل کمکت کنه

خدااااااااااا یاحضرت فاطمه زهرا(ع) یعنی یه روزی میشه بیام تاپیک بزنم بگم حضرت فاطمه زهرا(ع) آبروم رو خریدوپیش خداضامنم شد که آبروم روحفظ کنه واونی که پشت سرم به شوهرم راجب من گفته این آدم خرابی بوده زمان مجردی کارماش روپس بده یا امام زمان (ع) توروبه جون مادرت ناامیدم نکن😭😭😭بچه ها خیلی تهمت ها بهم زدن که روحمم خبر نداشت شنیدم ولی واگذارشون کردم به خدا ان شاءالله که این ی تهمتم امام ها ضامنم میشن پیش خدا ومشکلم حل میشه😭😭😭
2738
خدا بحق دست هایه بریده حضرت ابوالفظل کمکت کنه

😭😭😭😭 واااای ممنونم چقد نیاز داشتم ب همین یه جمله دعای قشنگ 😭🥺🌱

گف ازمونمو قبول نمیشم صبرکن فردا احتمالا نتایج میاد اگ درست گفته بود خدایی نکرده  همینجا تگش م ...

عزیزممم به منم خبرررر بدع لطفا و اینکه کی بودش

یه صلوات مهمونم نمیکنین به نیت حاجت رواییم؟🤍🦋
😭😭😭😭 واااای ممنونم چقد نیاز داشتم ب همین یه جمله دعای قشنگ 😭🥺🌱

خواهش میکنم عزیزم

خدااااااااااا یاحضرت فاطمه زهرا(ع) یعنی یه روزی میشه بیام تاپیک بزنم بگم حضرت فاطمه زهرا(ع) آبروم رو خریدوپیش خداضامنم شد که آبروم روحفظ کنه واونی که پشت سرم به شوهرم راجب من گفته این آدم خرابی بوده زمان مجردی کارماش روپس بده یا امام زمان (ع) توروبه جون مادرت ناامیدم نکن😭😭😭بچه ها خیلی تهمت ها بهم زدن که روحمم خبر نداشت شنیدم ولی واگذارشون کردم به خدا ان شاءالله که این ی تهمتم امام ها ضامنم میشن پیش خدا ومشکلم حل میشه😭😭😭