2737
2734

تو سن کوچیکی یکی از پسر آشناهامون اومد خواستگاریم خانوادمم ردش کردن یادمه قبلا تو مراسم یا عروسی منو میدید سلام میکرد خوب بود اما تا رد شد دیگه برام قیافه میگرف منم برام مهم نبود و هروقت میدیدمش نادیده میگرفتمش اینم بگم تو ظاهر ببینیش آدم خوشتیپ و آرومه اما باطنش فرق داره و سمت چیزای خلاف میره…خلاصه یه ماه پیش یه شماره ایی بهم پیام داد تا خودشو معرفی کرد گفت من واسطه ام و این پسره واقعا میخواد‌ و نیتش ازدواجه نه دوستی میگه فقط بگه قبول من فردا با خانواده خونشونم ! منم بهش گفتم بگو بهش ک به چشم برادرم میبینمش همین و بلاکش کردم . حالا این دوروزه خانوادشو فرستاده دوباره برای ازدواج و این چند روزه آرامش نداریم. هی میگم شاید پول بابام چشمشو گرفته نمیدونم والا اخه یه ادم چقدر باید نفهم باشه ک هرچقدر ردش کنی بازم از رو نره . 

بعد جالب اینجاست شنیدیم خانوادش کلی دختر سراغ دارن براش قبول نمیکنه گیر داده به من با اینکه میدونه ما هیچ بهم نمیخوریم ! 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
خیلی استرس دارم دیگه این بار خانوادم خیلی عصبی تر رفتار کردن بهش گفتن دور من خط بکشه بنظرتون ول میکن ...

اگه غرور داشته باشه دیگه نمیاد خواستگاری  خانواده اتم که راضی نیستن دیگه استرس نداشته باش