2737
2734
عنوان

هنوز ازدواج نکردم

204 بازدید | 18 پست

سلام . من ۲۸ سالمه.  از نظر ظاهری هم خوبم . ولی متاسفانه ۵ ساله خواستگار ندارم. تا مقطع ارشد درس خوندم.  کار کردم . کلاس های مختلف فنی حرفه ای و هنری رفتم. اما هرکی خواست باهام آشنا شه فقط قصد دوستی داشت و نمیخواست ازدواج کنه یا شرایطشو نداشت‌. دیگه نمیدونم باید چیکار کنم . دوستم میگه دعا بخون چله بگیر یا پیش دعانویس برو ولی میدونم تا خدا نخواد نمیشه. به نظرتون باید چیکار کنم ؟ وضع حال روحیم چندان جالب نیست. ممنون میشم کمکم کنین .اگه راهکاری دارین بهم بگین . 

انشاالله بخت خوب نصیبت میشه به زودی

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

هیچی ازدواج خودش پیش می یاد به جاش کلاسهای مختلف برو  و یا کارهای مختلف انجام بده افسردگی نمی گیرید ازدواج هم پیشامد هستش 

انسانیت داشته باشیم به معنای واقعی در غیر این صورت فقط یک مخلوق هستیم مثل همه مخلوقات جهان 

وای دقیقا حرف منو زدی منم مثل خودتم

۲۷سالمه زیبایی کم ندارم قیافه تحصیلات خونواده همه چی عالی

خاستگار دارم ولی درپیت.

اوکاییم که خوب بودن دیگه جلو نیومدن .نمیدونم چی کنم.

ذکر استغفار رو روزانه سعی کن هزاربار بگی زیادم وقتتو نمیگیره ولی تاثیرات زیادی داره اگه روزی هزارتا تا صلوات هم بگی عالی میشه

اگه برات زیاده هر کدومو صد تا بگو

👑السلام علیک یا صاحب الزمان👑                                        و خدایی که به شدت جبران می کند❤️✨️