2737
2739

چند وقته تو فکر اینم که دوره سیاه قلم رو از یه سایتی بگیرم و کار کنم .  پول دورشم دارم ولی چون یازدهمم میترسم نتونم درسامو مدیریت کنم بنظرتون ولش کنم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من اینکارو انجام دادم ، نقاشی روی سفال پیج فروش دارم پارسال پایه یازدهم کارم گرفت و افتادم رو دور فروش جوری شد که واقعا امتحانمو  در حد پاس شدن میدادم دم عید خوابمو می‌بردم سر کلاس انقد خسته بودم فقط یادمه همرو از بغل دستیم نوشتم تقریبا 

ولی امسال دیگه شوخی نداشت و گذاشتم کنار هرچند آمار پیجم اومد پایین در عوض امتحانام الان بالای ۱۹ میشه میز تک نفره هم نشستم از اول سال

میشه برای اینکه به حاجت و خواسته ی دلم برسم صلوات بفرستی 🤍🥺 اللهم عجل لولیک الفرج

بعضیا می‌تونن برسونن، بعضیا نه.

من چندین ساله نقاشی کار می‌کنم. دوران راهنمایی همراه مدرسه می‌تونستم کار کنم ولی تو دبیرستان، چون روی درسم خیلی حساسم و مدرسم هم خاص بود و سختگیر، سال تحصیلی کار نمیکردم و تابستونا کار میکردم.

من اینکارو انجام دادم ، نقاشی روی سفال پیج فروش دارم پارسال پایه یازدهم کارم گرفت و افتادم رو دور فر ...

ببخشید میتونم بپرسم درآمدش چطور بود؟

روی سفال منظورتون روی بشقاب سفالیه یا چی؟

و اینکه روی سفال با چی کار میکنین؟

ببخشید زیاد سوال پرسیدم.

من اینکارو انجام دادم ، نقاشی روی سفال پیج فروش دارم پارسال پایه یازدهم کارم گرفت و افتادم رو دور فر ...

نقاشی سیاه قلمم کار کردم ، سفارشام واقعا قاطی شد یه دستم قلمو و سفال بود یه دستم مداد طراحی و مقوا سفارش چهره بزرگ میدادن ..البته امسالم از فروش دم عید نگذشتم آخه این دو سه هفته آخر سال گل فروشه هرچی بخوای دربیاری انگار تو همین چند روز جمع شده 😅 پیشنهادی اینه برای فروش عجله نکن ، مهارت یاد بگیر تمرین کنی این یکسال که خیلی مهمه بگذرون بعد وارد بازار کار شو ، چون منم الان پیج دارم نمیشه یه روز ولش کنی یه روز فعالیت کنی. پیج به زمان زیادی احتیاج داره کلی فعالیت و استوری و تبلیغ و ساخت ریلز میخواد 

میشه برای اینکه به حاجت و خواسته ی دلم برسم صلوات بفرستی 🤍🥺 اللهم عجل لولیک الفرج
2740
ببخشید میتونم بپرسم درآمدش چطور بود؟ روی سفال منظورتون روی بشقاب سفالیه یا چی؟ و اینکه روی سفال با ...

خواهش میکنم

درآمد بستگی به میزان فروش و فعالیت داره. به کیفیت کار و اعتمادی که برای مشتری بسازی و تبلیغ بدی

مثلاً از فروش یه کار اگه ۸۰ هزار تومن سود کنی باید به افراد بیشتری بفروشی که اون ۸۰ تومن بیشتر بشه 

ظروف سفالی و دیوارکوب با رنگ انجام میشه

خواهش میکنم درآمد بستگی به میزان فروش و فعالیت داره. به کیفیت کار و اعتمادی که برای مشتری بسازی و ت ...

ممنونم از توضیخاتتون.🥰

ببخشید اگه ممکنه دقیق‌تر میگین. مثلا یه ماه که سودتون بیشتر از بقیۀ زمان‌ها بود، میزان سود چه مبلغی بود؟

بله می‌دونم با رنک، منظورم اینه کدومنوع رنگ؟

بعضیا می‌تونن برسونن، بعضیا نه. من چندین ساله نقاشی کار می‌کنم. دوران راهنمایی همراه مدرسه می‌تونست ...

منم دیگه فک کنم بعد کنکور انجامش بدم میخواستم از این سایته که آموزش سیاه قلم میزاره استفاده کنم

https://bahrolfonun.com/product-category/art-course/painting/

که دیدم کنکورم مهم تره بعد کنکور اینم میگیرم