2733
2739

چهار ماهه از همسرم‌دورم خونه پدرمم میخوام یه سری چیزا اوکی شه جدا بشم

از نظر روحی خیلی ضعیف شدم دوستان خیلی 

بچه اخرم خواهر هام همه متاهل ان و من برگشتم با هه مشکلاتی ک ۸ سال با همسرم کشیدم خونه پدر مادرم برگشتم بالاخره 

پدرم همیشه حامیم بوده ولی این سری سر مشکلاتم خیلی حمایتم میکنه 

داشتن میرفتن مامان بابام مهمونی من خونه میموندم امشب نمیخوام تا جدایی رسمیم خیلی همه جا برم 

بنی میرم ولی بعضی جاها ک‌ سختمه نمیرم اخه همه سراغ شوهرمو مبگیرن جز یه تعدادی از فامیل ک‌سوال نمیکنن رو میرم

امشب داشتم پری میشدم از صبح دلم گرفته بود همش تو خودم بودم 

گریم گرفت عروبی بابام گفت الان تو نا خوش ای بریم ک اذیت میشی مامانم گفت نه بابا شام شو میپزه میخوره تنهایی  چیزیش نیس😂😂 

بابام گفت نه حالا اخر هفته ای ما هم داریم میریم مهمونی کارتشو داد گفت هر چی شام دوست داری بگیر فیلمم بذار واسه خودت حالشو ببر 

گفت دخترم صبح سر کار بوده حالا مام نیستیم شام چی میپزه یه نفره هر چی دمست داری گفت بگیر حالشو ببر 😁

داشت میرفتم گفت بیا به بابا یه بوس بده غصه گذشته هم نخور دنیا ک به اخر نرسیده... ینی یکی از بهترین لحظات زندگیم بود حس میکردم بعد مدت ها امید اومد تو قلبم 

خدایا همه پدر ها رو سلامت نگه دار

بنظرتون با شرایط ام امیدی هست بعد جدایی  زندگی خوبی داشته باشم با خاستگار داشته باشم ؟؟؟ از تنهایی تا ابد میترسم...۰ 

خدا تویی که فقط میتونی کمکم کنی❤️

منم یه بابا دارم به دنیا نمیدمش

جدی و سخت گیره اما خیلی مهربونه همیشه پشتم بوده

عاشق کشیدن لپاشم:)

"اِما رو به روی جنازه می نشست تا او را بهتر ببیند و در این تماشا محو میشد،تماشایی که از بس عمیق بود دیگر دردناک نبود"

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

انشاالله بهترینا برات رقم بخوره

مادر بزرگم آلزایمر گرفت:) یه روز عکس عروسی خودشو روی دیوار دید گفت این کیه آرش منو بغل کرده 🥲 مادر بزرگم خودشو فراموش کرده ولی پدر بزرگم نه  عشق همینه آدم خودشو فراموش می کنه ولی عشق شو نههه🖤🖤🖤🥀لیلی که شدی حرف مرا می فهمی 🖤 مجنون تموم غصه ها نامرده 🥀                             کاربر قدیمی هستم😜 خدااااا میشه من و عشقم به آرزو های قشنگ مون برسونی🤲❤

عزیززمممممممم 

ذوق کردمممممم

سایش مستدام😍😍😍😍🥲😭

‌‌آرامش است عاقبتِ اضطراب ها💎✨سلنوفیلیا(کسی که عاشق و دیوانه ماهه و با دیدن ماه آرامش میگیره)وقتی تو دعوا بهت میگم ریپ نزن لطف کن نزن چون اصن باز نمیکنم پیامتو خودت ضایع میشی. مرسییییییی.اه
2740

خدا بابای عزیزتو برات حفظ کنه. قدرشونو بدون. انشالله همیشه سلامت باشن

دوست نی نی سایتیه من که داری الان امضامو میخونی دعا میکنم الهی که به همممممه آرزوهات برسی.🥰🥰🥰 تو هم منو دعا کن😘😘

خداحفظشون کنه عزیزم ❤️

آنجـا که دلـت آرام گِرِفت‌ «مقصـد»‌ توســت 🥹🤍🤞🏻        آدما از یه جایی به بعد واسه هم تکراری میشن‌، اگه از اون به بعد،هنوز هم بتونن از تکرارِ هم لذت ببرن، اونجاست که معلوم میشه آدم درستی رو انتخاب کرده بودن                                                             آدمِ درستِ زندگیِ هم باشین...🥹❤️

حالا من به اون خدا قسم اگر در این شرایط باشم حرف هرروزه ی والدینم اینه که خودت کردی ، تقصیر خودت بود ، خودخواه بودی ، ناراحتش کردی ، از اول همینطوری بودی ، عرضه نگه داشتن زندگی تو نداشتی ....یعنی ننه بابای من فقط دنبال مقصر هستند که بکوبند توی سرش ازشون نفرت دارم هیچ وقت پشتمون نبودند میلیاردر هستند اما یک قرون هزینه برای رشد کسب و کار بچه هاشون نکردند بجز مادرم که درآمدی نداره

خدارو شکر کن من جدا شدم پدر نداشتم مادرمم مریض بود که الان فوت شدن تک و تنها یکسالو نیم تمام رفتم دادگاهو اومدم تا تونستم طلاق بگیرم اما نا گفته نماند خدا خیلی هوامو داشت به معنای واقعی تو سن کم خدارو شناختم