2737
2739

بعضی وقتا یهو ی ادمی ک نمیشناسمشو میبینم یهو میترسم استرس میگیرم دستام میلرزه تپش قلب میگیرم .دلیلش چیه؟اخه تعجب میکنیم کسی تاحالا اینطور بود

کاربری دست دونفره .پنج روز در هفته دسته منه ک تاپیک میزنم و دو روز در هفته دست ی  کاربر دیگه .صاحب اصلی این اکانت منم و اون کاربر هیچ تاپیکی نمیزنه و از بس تعلیق شده دیگه شماره نداشت برا همین بهش اکانتو دادم  و با کاربری من هست اون دو روز .اینم برا اینکه انقد میپرسن گفتم 😍❤.
انرژی منفی دریافت میکنی

ی ماهه اینطور شدم بیدلیل .ی سرباز دیدم بیدلیل ازش ترسیدم و استرس گرفتم

کاربری دست دونفره .پنج روز در هفته دسته منه ک تاپیک میزنم و دو روز در هفته دست ی  کاربر دیگه .صاحب اصلی این اکانت منم و اون کاربر هیچ تاپیکی نمیزنه و از بس تعلیق شده دیگه شماره نداشت برا همین بهش اکانتو دادم  و با کاربری من هست اون دو روز .اینم برا اینکه انقد میپرسن گفتم 😍❤.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه بخوام منطقی جواب بدم،باید بگم ما ادما تحت تاثیر یک سری اطلاعات عجیب غریب(که از وجودشون خبر نداریم) ولی توی ضمیر نا خودآگاه ما هستند،از بعضی چیزا خوشمون میاد و از بعضی چیزا بدمون میاد.

اون اطلاعات میتونه هر چیزی باشه،مثل یه اتفاق تو بچگی،رمان که خیلی سال پیش خوندیش،یه فیلم یا آدم بد تو زندگیت...

ولی اگه بخوام  یجور دیگه با یه ادبیات دیگه و اینو توضیح بدم(که متاسفانه باعث میشه اون تصور ناخوداگاه ما از ادما درست فرض بشه) باید بگم حس ششمت داره بهت میگه باید از اون آدم بترسی و فرار کنی!

حالا کی حس ششمی حاضره گردن بگیره!نمیدونم😂

2728