2737
2739

سلام خوبید

من ماه دیگه میرم واسه انتقال جنین

اگه میشه چیزایی که شانس مثبت شدن رو بیشتر میکنه بهم بگین یاکارایی که نباید بکنم هرچیزی که لازمه

خدایا به فضل وکرمت شکر 🌷🌷🌷ده سال گذشت به اندازه یه چشم برهم زدنی خدایا منم به ارزوی مادر شدنم برسون😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برای تعیین جنسیت میشه از هردوش استفاده کرد؟

کسی که مشکلی ندارن زن و شوهر و فقط میخان تعیین جنسیا کنن کدومو انتخاب کنن و هزینه اش حدود چقدر نیشه؟

و اینکه تقریبا چند جلسه باید برن و بیان؟

مرسی پیشاپیش

2728

من تصمیم به ای وی اف دارم عشقم 27سالمه دوتادختر9ساله وسه سال ونیمه دارم پارسالم سقط داشتم که خودم سقط کردم الان میخوام دوسال دیگه تعین جنسیت برم بنظرت دوسال دیگه دیرنمیشه برام احتمال بارداریم بیادپایین؟بعدم بنظرت منی که مشکلی ندارم توبارداری راحت میگره مثلن توانتقال اول؟

اگر هیچ مشکلی نداشته باشیم و دوقلو پسر تعیین جنسیت کنیم بنظرت احتمال دو قلویی چجوریه ؟؟

و اینکه خیلی مریضی و مضرات برای زن داره؟؟؟

اگر مشکل هم نداشته باشیم باز باید همه ی سوزناش رو بزنیم؟؟؟؟

سپااااااس پیشاپیش

2740
سلام خوبید من ماه دیگه میرم واسه انتقال جنین اگه میشه چیزایی که شانس مثبت شدن رو بیشتر میکنه بهم ب ...

سلام گروه تلگرامیه.ivf.pgd.iuiومشکلات باروری هستش دوست داشتین عضوشین خوشحال میشیم از حضور گرمتون😘😘

https://t.me/o2sh1

سلام گروه تلگرامیه.ivf.pgd.iuiومشکلات باروری هستش دوست داشتین عضوشین خوشحال میشیم از حضور گرمتون😘😘 ...

سلام

ممنونم لطف کردین

خدایا به فضل وکرمت شکر 🌷🌷🌷ده سال گذشت به اندازه یه چشم برهم زدنی خدایا منم به ارزوی مادر شدنم برسون😔