2737
2739
عنوان

میترسم نامزدم مشکلی داشته باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 368 بازدید | 29 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
نه عقد نیستیم

پس تا میتونی سعی کن بشناسیش

هلوووو🐅 یک عدد ENTP مجادله گر هستم🗣️⚔️🛡️ باهام کار نداشته باشی کاریت ندارم گلم😁❤️ عشق سفرررررر⛱️🧳تبدیل کننده کراش به دوس پسر و دوس پسر به شوهر در کسری از ثانیه✌🏻😎 25 ییرز اولد🐧عاشق کتابم ولی نه رمان عاشقانه چرت📖پابجی پلیر و کالاف پلیر🎮♟️عاااشق ورزشم🏊🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🤾🏻‍♀️مربی هستم🤸🏻‍♀️⛹🏻‍♀️دانشگاه تهرانی ام🎾🥇مسلط به زبان انگلیسی و المانی🇬🇧🇩🇪 عاشق سوئیسم🇨🇭🔎 و 4 سال دیگه اونجام. 5 سال دوحه بودم🇧🇭 کارای دیگه هم میکنم که بماند بگم لو میرم😁🤑🤩 عاشق فیلم the Lord of the Rings ام🧙🏻‍♂️ دوست آن است که گیرد دست دوست👥💕 خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است🌠⚡
پستای فان و +18بفرس کم کم 👀😂 بعد نظرشو راجب این چیزا بپرس 

فکر کنم خود من باعث شدم که اینجوری باشه چون یادمه از جلسه اول خوایتگاری گفت اگه چیزی هست روت ننیشه بپرسی بپرس که نن با خودم فکر کردم چقدر هوله! بعدا بعد چند جلسه گفت تو ازدواج چیزای دیگه ای هم هست که مهمه اما حالا زوده واسه صحبت کردنش ولی من هیچوقت لهش رو ندادم چیزی بگه شاید به خاطر رفتار خودمه

2706