2733
2734
عنوان

چه جوری به موقعیت قبلم برگردم

48 بازدید | 3 پست

دوستان رییس بیمارستان خیلی ازم تعریف می‌کرد و پیش چن نفر گفته بودمسئول بعدی منم یه روز خیلی ناراحت وعصبی بودم مسئولمون بامن وهمکارم دعوا کرده بود رفتیم بالا پیش رئیس دلم خیلی پر بود گفتم دکتر اگه نیازی به ما ندارین ما بریم از اینجا بعد بهم گفت حرفاتون بوی تهدید میده گفتم نه دکترمن درجایگاهی نیستم تهدید کنم بعد گفتم مسئولمون گفته پزشکای اینجا چیزی متوجه نمیشن نیازی نیس کارتونو بادقت انجام بدین بعد کلا دکتر به من حتی نگاه هم نکرد باهمکارم حرف میزد وازش خواست برنامه پیشنهادی بده خیلی بدصحبت کردم؟ینی نظرش رو همکارم مثبت شد؟ چی کار کنم از دلش در بیارم 

فکر کرده تو داری از رفتار خوبش سو استفاده میکنی. زمان لازمه تا بهش ثابت شه همچین آدمی نیستی.

چی کار کنم به نظرتون برم عذرخواهی کنم وبگم منظوری نداشتم چون فکر کنم حالا نظرش رفت روی همکارم برای مسئولیت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چی کار کنم به نظرتون برم عذرخواهی کنم وبگم منظوری نداشتم چون فکر کنم حالا نظرش رفت روی همکارم برای م ...

اگه این حرفو بزنی میگه من از اولم نمی‌خواستم مسئولیت رو به شما بدم،شما چه فکری راجب خودتون کردید.

قرار باشه بشه میشه،ادما به قول و حرف هایی که بعد معذرت خواهی میگیم آنچنان اهمیت نمیدن.

ترجیح میدن به چیزی که خودشون از رفتارمون میبینن استناد کنن.

باز هر کس صلاح خودشو بهتر میدونه،اگه فکر می‌کنید معذرت خواهی جواب میده شانستو امتحان کن.

2731